lora Blond

Bio prije 5,6 mjeseci i bilo mi je dobro. E sada s obzirom da radi stalno moguće da pukla od svih kuraca koje je pušila i koji su je jebali.
 
Srednja žalost, negdje na granici prolaznosti. Ocjena između 2 i 3.
Bio kod nje prije par mjeseci, ulica blizu Trešnjevačkog trga, u blizini policijske stanice. Počinje raditi uglavnom navečer, pa do ranih jutarnjih sati.
Slike bi mogle biti njene ili joj jako sliče. Tijelo i lice je zadovoljavajuće, međutim ona je skroz bez ikakve inicijative. Uzeo sam sat vremena, a izašao sam nakon cca 35-40 minuta, jer nije bilo smisla ostati duže.
Zna samo raširiti noge. Radi bez imalo mašte i volje. Ne zna napaliti klijenta.
Cijena 70/120.
Ne znam je li se popravila u međuvremenu, ili je i dalje ovako nezainteresirana. Potencijal ima, jer je riječ o pristojnoj i slatkoj mlađoj ženi u tridesetima. Da se samo malo potrudi da napali klijenta, mogla bi imati stalne, ovako ne znam. BDSM ne radi, klasika samo.

Usporedba sa jelom: jestivo, ali bez začina.
 
Slazem se. Za silu ajde.
Samo da ubrza da odes sto prije ..
"Zacina" ne da nema nego apsolutno nista..
Kao da lutku imas. Sve sam vam s tim rekao.
 
Za jebače koji mogu to brzinski obaviti ona je ok.
Međutim, za maratonce nije.
I da, doista zna biti popunjena.
Tada je bila unajmila apartman u prizemlju kuće. Kada sam izašao, već je jedan tip čekao kraj kuće.
Nakon što sam se udaljio jedno 40, 50 metara, malo sam zastao i okrenuo se i vidio da dotični tip upravo ulazi u kuću.
Tako, doista je prometno kod nje.
Bilo je negdje oko ponoća, zimsko vrijeme.
Radi ona garant cijelu noć, pa do zore. Po danu spava. Noćna žena.
 
Za jebače koji mogu to brzinski obaviti ona je ok.
Međutim, za maratonce nije.
I da, doista zna biti popunjena.
Tada je bila unajmila apartman u prizemlju kuće. Kada sam izašao, već je jedan tip čekao kraj kuće.
Nakon što sam se udaljio jedno 40, 50 metara, malo sam zastao i okrenuo se i vidio da dotični tip upravo ulazi u kuću.
Tako, doista je prometno kod nje.
Bilo je negdje oko ponoća, zimsko vrijeme.
Radi ona garant cijelu noć, pa do zore. Po danu spava. Noćna žena.
Dobro je to jer neki ne mogu preko dana doći radi posla, nego samo u kasnijim satima
 
Kada sam je pitao je li možda kasno dolazim, ona mi je rekla da nije kasno i da je zapravo malo prije počela, tako sam došao do zaključka da je njeno "radno vrijeme" negdje cca od 10 (možda 9) navečer, pa onda, vjerojatno do zore. :)
Zato se i ne javlja po danu.
Kako mi se prijebalo, a nijedna druga se nije javljala, tako sam završio kod nje.

Da malo ponudu popravi, bila bi odlična. Ovako gubi klijente bezveze.
Ovako mašta i inicijativa mora biti na vama. Bio sam ponio ulje za masažu, pa me masirala kao predigru.
Ne ljubi se, ali dozvoljava da se nju ljubi po tijelu. Ima manje slatke grudi, lizao sam joj bradavice.
Meni je simpatična i slatka. Bio sam samo jednom, ali možda vrnem kod nje kada budem u Zagrebu, da vidim je li popravila uslugu.

Bio sam je kratko spankao dlanovima po dupetu, da vidim je li se loži na BDSM.
Ali, kako joj nije to pasalo, na kraju samo klasika - izmjena doggy, misionarsk i ona jahanje po menii i u pauzama šlafanje moje alatke. Kao što rekoh, fali "začina", tj. vatrenosti/erotičnosti.

Da barem da neke poljupce klijentu po tijelu, neko erotičnije maženje i šaputanje, neki erotski doček, striptiz, male sitnice čine čuda, nego već se skine gola u par sekundi, a ja se tek počeo svlačiti. Tako kompletnu predigru mora klijent obaviti.

Lora, ako čitaš ovo. Daj, poradi malo više na vatrenosti i erotičnosti i uvedi lijepu erotičnu predigru da nas napališ pristojno. Nismo mi roboti da možemo tako sve na brzinu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh