lora Blond


Zvao ju danas oko podneva, mobitel je zvonio ali mi se nije javila. Ne znam od kad do kad radi.
 
A evo ovaj kaže da je rekla da može i bez.
Ak smo sreće biti će da može i završetak u usta
Upravo završijo kod Lore Blond cura je fakat zgodna Danas bio drugi put i zadnji pušenje sa zaštitom koje traje 2 min i veli stoi dobro već kakoćemo Hoću kažem nastavi još nevoljko je nastavila 5 minuta dogi hjde naguzi se dobro neskuplja noge ali kako mi je sve pokvarila na početku nisam imao živaca svukao kondom počeo ga drkat mislim istesću ga po guzici kad ona se okrenu uze vlažnu maramicu držala je u ruci da svršim u maramicu nema čistog ručnika brisao se mojom maicom Tako da sam otišo nezadovoljan mokre majice neću ponovit
 
A evo ovaj kaže da je rekla da može i bez.
Ak smo sreće biti će da može i završetak u usta
Upravo završijo kod Lore Blond cura je fakat zgodna Danas bio drugi put i zadnji pušenje sa zaštitom koje traje 2 min i veli stoi dobro već kakoćemo Hoću kažem nastavi još nevoljko je nastavila 5 minuta dogi hjde naguzi se dobro neskuplja noge ali kako mi je sve pokvarila na početku nisam imao živaca svukao kondom počeo ga drkat mislim istesću ga po guzici kad ona se okrenu uze vlažnu maramicu držala je u ruci da svršim u maramicu nema čistog ručnika brisao se mojom maicom ako da sam otišo nezadovoljan mokre majice neću ponovit
Gdje je u prostoru?
Kod Hotela Central Gl kolodvor
 
Upravo završijo kod Lore Blond cura je fakat zgodna Danas bio drugi put i zadnji pušenje sa zaštitom koje traje 2 min i veli stoi dobro već kakoćemo Hoću kažem nastavi još nevoljko je nastavila 5 minuta dogi hjde naguzi se dobro neskuplja noge ali kako mi je sve pokvarila na početku nisam imao živaca svukao kondom počeo ga drkat mislim istesću ga po guzici kad ona se okrenu uze vlažnu maramicu držala je u ruci da svršim u maramicu nema čistog ručnika brisao se mojom maicom Tako da sam otišo nezadovoljan mokre majice neću ponovit
Lora blond, blizu kolodvora
Ja stvarno ne kuzim zas bi nju netko hvalio, jedini plus je tijelo i sise koje su jako lijepe, faca prosječna, ona hladna nezainteresirana, samo da te se čim prije riješi. Stan nikakav, tuš sav curi, krevet škripi, čak je i kondom bacila u školjku hahaha . Sve radi s gumicom
Solidno puši , 2 poze svršio zguza
Tarifa je okej ,60e ,kad dns gremlini uzimaju po 80e , ovo je za doći jednom i hvala lijepa do neviđenja .
 
Kod nje se ulazi sa dignutim pimpekom jer stavlja kondom na vratima vec...izgled ok sredina, nema nikakvog napaljivanja to zaboravite...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh