Legalizacija prostitucije

DirtyHarry7

Active member
Mislim da bi trebalo legalizirati prostituciju jer ovo nema smisla. Svi to rade.
Onda bi tržište odvojilo dobre od loših. Muljatorice od stvarno dobrih.
One koje to dobro rade od onih kojima je cilj samo ti pokupiti novce za par minuta.
Ne bi bilo "dogovorit ćemo se", lijevo desno. Ne bi bilo više muljanja s bonovima.
Imale bi radno vrijeme i cjenik.
Hoću to, to i to. Toliko košta. Izvoli.
Ne da sad moraš pregovarati i nagovarati na nešto.
Država bi si ubrala novce od poreza, smanjila bi se nezaposlenost, kontrolirali bi se uvjeti u kojima se to radi.
Ne bi se više morao brinuti da ćeš nešto pokupiti niti bi se to više radilo po raznim parkiralištima i rupama.
Žena otvori obrt, ima radno vrijeme, zaposli druge cure, plaća porez. Ona je uspješna poduzetnica.
Ne znam zašto nam to strogi katolički svjetonazor ne dozvoljava?
To je zato da se one stroge babe po crkvama osjećaju sigurno da ih muževi ne varaju?
Ionako ih varaju i varat će ih.
One prve imaju više grijeha nego ti njihovi jadni muževi koji su za kaznu dobili takve aždaje.
 
I još sam si ispunio dvije želje, a vjerujem da je to želja većini muškaraca, jebao sam azijatkinju i crnkinju
 
Ima dobrih komad kod nas , ,samo te rade sa biranom klijentelom. Pojave se. Nadju si par dobro potkožrnih koji ih uzdržavaju i nestanu iz javnosti..
 
Ne znam jel bila tema, ali eto ovako zanimaju me malo mišljenja o tome . Znaci ja sam za potpunu legalizaciju i bordele. Kao sto to recimo ima Nizozemska, Austrija, Njemačka. Sad koje još države imaju ne mogu se sjetit . Otvori se bordel dođeš tamo lijepo biraš curu i znaš odma šta dobis. Posto plavi oglasnik je uglavnom pun fejk slika i nije to to. Par puta bio na plavom otišo ostao razočaran. Radnice bi imale i zdravstveno odma i lijepo bi to posao bio kao i svaki drugi i plaćanje poreza tak da bi i država tu mogla profitirat. Dalje bordel bi mogao zaposlit neke mrge čisto da ako klijent radi sranja ga izbace van.
Ne može mi netko reci da je hrvastksa katolička zemlja i od toga ništa. Turska je muslimanska pa je tamo sve legalno oko prostitucije, a kolko znam muslimani vise drže do vjere nego katolici tako da po toj logici onda u Turskoj nebi smjelo bit legalno to
 
Krivo , nazovi nekog u Tursku i provjeri . Pitaj stričeka Erdogana .
Što ne znači da nećeš pronaći djevojke iz cijelog svijeta , npr. bivšeg SSSR-a . U nekim gradovima samo na određenim mjestima uz posebnu dozvolu lokalnih vlasti i suda , a u nekim gradovima u potpunosti zabranjeno . U hotelima i na javnim mjestima je strogo zabranjeno .
 
Hmm...Erdogan i ekipa ga stvarno zakomplicirali.

Mod je u pravu.

Po onome što sam našao, službeno je legalno samo u registriranim bordelima (s dozvolom grada/države), i to samo žene kao registrirane djelatnice, moraju biti turske državljanke, neudane, starije od 21.
(https://sexualrightsdatabase.org/map/21/Adult sex work)

U zadnje vrijeme pritisak vlasti je na zatvaranje postojećih i neizdavanje dozvola za nove.

Sve ostalo je ilegalno/kažnjivo.
Naravno ponude ne manjka.
I nisam na brzinu našao kakav je zakonski/policijski odnos prema korisnicima/klijentima. U svakom slučaju nema šanse da idem sam provjeriti :))
 
Ta karta sa Wikipedije neme veze sa realnosti. Problem Wikipedije je pouzdanost informacija, odnosno tko uređiva njene članke, pa nažalost čak i za neke stvari vezane uz tehničku struku, kao npr. informatika, strojarstvo, elektrotehnika ima masu grešaka i nedorečenosti.
Tako je i ova karta puna nedorečenosti. Stavljeno je da je u BiH prostitucija legalizirana ?!
Vezano za Tursku, moderator je u potpunosti u pravu. Prostitucija je tu praktično ilegalna, a samo u vrlo određenim uvjetima dozvoljena (odnosno zakamuflirana, jer javno ne postoji). Bio sam u Istanbulu i Izmiru, pičke nisam okusio.
Tamo vjerojatno postoji samo u elitnim krugovima, koji imaju svoja lokalna pravila.

Za Hrvatsku je vjerojatno najbolje trenutno stanje, da se ne legalizira uopće, jer to ima svoje određene prednosti. Mi smo tradicionalno društvo i legalizacija takvog poroka ne bi prošla.
 
Ta karta sa Wikipedije neme veze sa realnosti. Problem Wikipedije je pouzdanost informacija, odnosno tko uređiva njene članke, pa nažalost čak i za neke stvari vezane uz tehničku struku, kao npr. informatika, strojarstvo, elektrotehnika ima masu grešaka i nedorečenosti.
Tako je i ova karta puna nedorečenosti. Stavljeno je da je u BiH prostitucija legalizirana ?!
Vezano za Tursku, moderator je u potpunosti u pravu. Prostitucija je tu praktično ilegalna, a samo u vrlo određenim uvjetima dozvoljena (odnosno zakamuflirana, jer javno ne postoji). Bio sam u Istanbulu i Izmiru, pičke nisam okusio.
Tamo vjerojatno postoji samo u elitnim krugovima, koji imaju svoja lokalna pravila.

Za Hrvatsku je vjerojatno najbolje trenutno stanje, da se ne legalizira uopće, jer to ima svoje određene prednosti. Mi smo tradicionalno društvo i legalizacija takvog poroka ne bi prošla.
Kakve su to prednosti?
 
Kakve su to prednosti?
Prednosti ilegalne prostitucije su:
1. Anonimnost i za klijenta i za kurvu;
2. Cijene usluge su niže za klijenta i zarada kurvi je veća (ne treba plaćati porez).
3. Društvo javno (makar fiktivno) ostaje bez toga poroka.
4. Manje posla za policiju (pojedinačne kurve koje se bave ovim poslom su uglavnom bezazlene, a također i klijenti su uglavnom bezazleni, i jedno i drugo su obični ljudi koji, u pravilu, nisu ogrezli u kriminalu). Otvaranje bordela vuče za sobom problem droge i drugih loših stvari.
5. Stopa kriminala je manja, jer čim je nešto ilegalno onda je ilegalno.
6. Raširenost droge je manja. Bordeli i crvene zone su izvor širenja droge i drugih kriminalnih radnji.
 
posljednja izmjena:
Vezano za bordele, nemojte misliti da je sve bajno i krasno tamo. Osobno, doživio sam više neugodnih iskustava u bordelima vani, nego kod pojedinačnih kurvi ovdje u HR.
U Njemačkoj sam bio opljačkan u crvenoj zoni i umalo sam dobio po tamburi.
 
Vezano za bordele, nemojte misliti da je sve bajno i krasno tamo. Osobno, doživio sam više neugodnih iskustava u bordelima vani, nego kod pojedinačnih kurvi ovdje u HR.
U Njemačkoj sam bio opljačkan u crvenoj zoni i umalo sam dobio po tamburi.
Španjolska, imam priliku cesto biti u njima, najcesce di svracam je Club Love, La Jonquera, mozda se sto moze naci i na netu.
Zatvoren je vec godinu zbog korone😡
Tu radi sve istocni blok i afrika, kao poneka i iz juzne amerike.
Predobro je svaki put bilo, nema brzanja, sjednes pijes pice dok one obilaze musterije i jbg koja ti se svidi sjednes je u krilo, igras se njom ( kuliras dok ne odlucis u sobu), kad ides placas 70 eur= 30 min. Tusiranje nema pozurivanja i prodje nekad vise od 30 min nema frke. Ciste sobe, uvijek nova posteljina.

Kako radi na koji nacin ne znam, legalno ili ne, svaki grad ima skoro jedan bordel duz ES.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh