KOPRIVNIČKO KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Telegram grupa

SZ Hrvatska 18+ druženja,sex,masaže

Ajmo ljudi ali samo ozbiljno i iskreno. Mozemo komentirat,predložit,reći svoje iskustvo i naravno podjelit međusobno kontakte. Možete se počet pridruživat...
 
Možda su ti ljudi malo previše napumpali strah što se tiče Mađarske. Naravno da nebudeš otišao negdje u zabit neku kod neke sumnjive djevojke, ali ja ti mogu reći iz osobnog iskustva da sam bio u Kaniszi i Kaposvaru sve zajedno 10tak puta i nikad ništa loše nisam doživio.

Možeš naletit na obrađene/stare fotke itd. ali ni govora o tome da netko sprema neku zasjedu ili da će te netko istući :)
 
Možda su ti ljudi malo previše napumpali strah što se tiče Mađarske. Naravno da nebudeš otišao negdje u zabit neku kod neke sumnjive djevojke, ali ja ti mogu reći iz osobnog iskustva da sam bio u Kaniszi i Kaposvaru sve zajedno 10tak puta i nikad ništa loše nisam doživio.

Možeš naletit na obrađene/stare fotke itd. ali ni govora o tome da netko sprema neku zasjedu ili da će te netko istući :)
Ja sam bio kod jedne u Pečuh Vasas, selo pored. Kasno navečer, nema mjeseca, mrak, mrak. Dala adresu na kraju neke ulice, gledam na karti okolo njive. Reko jednom se živi. Došao do ulice, jedva auto može da uđe, nekako se okrenuo na kraju i čekam ju, stvarno cura sa slika. Izašli iz sela parkirali u neku njivu, odradili i sve bilo ok. Ali sam doživljaj i lokacija gdje sam ju pokupio je bio horor. I još na kraju ulice stoji znak kao zabranjen pristup.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh