KOPRIVNIČKO KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ti ocito znas za neke za koje mi ne znamo. A ja bi bome htel znati 😁
Haha, ne znam ja ništa. Samo sam u glavi povezao neke stvari. Ova mlađa Paula B je u mlađim danima imala cirkus jer je slala nudes dečku, pa na kraju to cijeli grad vidio. Pa sam pretpostavio da je uživanje monetizirala.
A ovu stariju Paulu V osobno znam, par puta izašao s njom, te se može naslutiti da voli "poklone". A prodaje priču kao da je "suša", pa je napaljena :D
A možda sam totalno fulao osobe, nisu jedine Paule u gradu. Možda je i KŽ-001-S promijenila alias :D
 
Haha, ne znam ja ništa. Samo sam u glavi povezao neke stvari. Ova mlađa Paula B je u mlađim danima imala cirkus jer je slala nudes dečku, pa na kraju to cijeli grad vidio. Pa sam pretpostavio da je uživanje monetizirala.
A ovu stariju Paulu V osobno znam, par puta izašao s njom, te se može naslutiti da voli "poklone". A prodaje priču kao da je "suša", pa je napaljena :D
A možda sam totalno fulao osobe, nisu jedine Paule u gradu. Možda je i KŽ-001-S promijenila alias :D
Ne znam tko je Paula B, ali mislim da se Paula V jednostavno voli kresnut tu i tamo, ali ne na nacin da bi je pitao "pošto" i "što dobijem u paketu". Odselila je u ZG uglavnom, bili smo par zgrada away do tad
 
Ne znam tko je Paula B, ali mislim da se Paula V jednostavno voli kresnut tu i tamo, ali ne na nacin da bi je pitao "pošto" i "što dobijem u paketu". Odselila je u ZG uglavnom, bili smo par zgrada away do tad
Da, pričala je da će prodati stan i posao i da planira selidbu. To da se voli kresnuti, to sam skužio. A za pare ne znam, nije ni blizu bila ta tema. Ali znam da voli "pažnju". Večerice i slične pizdarije. A i kad sam s njom izašao, uvijek je voljela da ju promatraju. Stalno je gledala uokolo da vidi dal ju je netko ubrao.
 
Ljudi, shvatite da ne znam koja se Paula gore spominje u kontekstu "pružateljica usluga". Ove cure koje ja znam nisu nikako deklarirane u tom smislu. Možda i jesu, ali ja to ne znam. Stoga vas molim da me ne pitate u porukama za kontakt. Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh