Kim riba de luxe

Da si vise citao forum a manje pitao "moze broj" to bi vec znao jer isto pise na forumu vise puta samo treba procitati...

btw dobra ti "recenzija" , iz nje smo "saznali skoro sve" cijenu, uslugu, lokaciju, oral sa ili bez itd.
A šta da ti pišem sada litanije? Kao prvo prostor je u novom ZG .. adresu sigurno neću pisati ovdje.. uglavnom je kao i što su drugi napisali..oral može i bez..nema svršavanja u usta i lice..
 
Ovako na slikama meni dobro izgleda
Pise u oglasu da radi i poslovna druzenja...
Ko bi ju onda uzeo sa sobom za pratnju ako je takva bezobrazna prepotentna nekulturna krava
 
Ja sam jednom se zajebo ima dvi godine sigurno i otisao u novi zg je ona,ovako je zgodna zenska al ciganka je to ja msm i gadna malo u faci hahahah al najveci minus je sto ne gasi cigarete prostor je toliko pun dima smrdi bar je tako meni bilo a radilo se normalnom apartmanu dnevni najam tako da ne bas bajno iskustvo i kao vecina radi da te rijesi sto prije,mozda se popravila al cisto sumnjam
 
Ja sam jednom se zajebo ima dvi godine sigurno i otisao u novi zg je ona,ovako je zgodna zenska al ciganka je to ja msm i gadna malo u faci hahahah al najveci minus je sto ne gasi cigarete prostor je toliko pun dima smrdi bar je tako meni bilo a radilo se normalnom apartmanu dnevni najam tako da ne bas bajno iskustvo i kao vecina radi da te rijesi sto prije,mozda se popravila al cisto sumnjam
Zgodna al gadna.... sve si reko
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh