KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jer cini mi se na slikama jako simpaticna
Prijatelju, bio sam vrlo sumnjičav, jer kada dogovoriš sastanak, dođeš na vrata, zna se desiti da to nije ta cura. Ja sam ju zatražio fotografiju po svojoj želji, uslikala ju je i poslala mi. Tada sam bio siguran, djevojka lijepe građe, manjih sisa, što ja osobno i volim, uredna ljubazna. Znaš kako ono ide, pristupi joj sa poštovanjem, nježnošću i nećeš požaliti
 
Javi se onoj ludoj maloj sa švarče, reći da je luda je ublaženica, nije normalna. Imaš cure na Ege-u, koje su trenutno u karlovcu. Ako ti se jebe, dogovori i jebi. Ostalo što se tiče karlovca je šrot!
nisam od ovud. I na ovaj forum sam pukom slucajnoscu naletio. Vidim da ima na ege par cura da. Citao sam ovdje sve i po svemu vasem su te jos najbolje. Javio sam se jednoj sa ege ali nema odgovora. Cak nije ni dobila whatsapp
 
Zaista vas ne razumijem. Koliko znam, ta žena je u braku, želite popušiti dobre batine? Pa onda jebite, kada dobijete batine nemojte kukati. Imate veliki izbor djevojaka za druženje, ali mnogima vama je mala sa švarče vrh! Ako ta žena i popije, u redu je da tu slabost netko iskorištava?? Platite i jebite.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh