KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Izretuširana jako, u stvarnosti oko 165cm, veća guza onako baš baš, ali utegnuta i bez celulita i strija(kad mala ima 19god) , sva plaha ali kulturna, ne zna e beknut engleskog tako da komunikacija jedino preko translatora i to portugalski jezik
Nije bilo akcije tako da vam tu nemam kaj reći
Prostor preko puta Hollywooda u jedinom haustoru, 3 ili 4 kat, ona silazi dolje otvoriti
Ja bio nocas kod nje. Sve stoji. Mala je utegnuta i nezna engleski. Nudi tus prostor uredan. Gfe 10/10. Oral 10/10 stvarno se trudi. Ali sex joj neide. Cijelo vrijeme se grči i malo malo pita jel pao kondom, jel pukao, pa ga zagledava …. Prekinula me valjda 2o puta da provjeri. Prvi put me matirala za 10 min. Al drugu rundu sam se bogme namirio. Iskrenuo ju na ledja i maži. :) Nisam siguran da bi preporucio
 
Koliko papira si joj dao i za kolko vremena?
Ja se nisam uspio dogovorit s njom niti oko cijene niti mi je odgovarala
Možda bih i ostao da je dala nižu cijenu
 
Koliko papira si joj dao i za kolko vremena?
Ja se nisam uspio dogovorit s njom niti oko cijene niti mi je odgovarala
Možda bih i ostao da je dala nižu cijenu
Po tarifi. Pa sta ides pregovarat o cijeni ni to kupus…. Ostao sat vremena. Zabava pa masaza pa druga runda. A mala je mrak ljubi se i uziva. Jedino je poblijedila kad sam ju bacio na ledja i ujvatio tempo 😂
 
Jel zna neko nesto o ovoj
 
Vi koji ste već bili kod EGE cura,jell kontakt ide preko ovog broja u oglasu? Šta se dodatno dobije registracijom na EGE?
 
Netko je također stavio u temi da će dovesti MILF iz Zagreba u Karlovac,hoće li bit šta od toga? Ima kakvih novosti u vezi toga?
 
ja sam prošli vikend posjetio 4 cure u KA. Kod njih tri sam se okrenuo i otišao, cure nisu bile kao sa slike, možda jedna. Na kraju sam ostao kod Julie sa kojom sam imao super iskustvo, tako da sam sledeči dan ponovio. Sad je u Poreču, 19 godina(??), malo punija ali sve bilo za 10. Prvi put platio za 30 min, ostao 50min. Sledeči dan uzeo cjeli sat, ostao 2 sata. Stvarno super cura, uredna, čista, čist stan, jako drži do čistoče, čisti ručniki. Jedini minus bio što nezna englaski, tako da smo preko translate sve pričali al na kraju krajeva sve smo se dogovorili. Još mi dala IG i svaki dan mi pošalje koju fotku i tako malo....
 
Ja bio nocas kod nje. Sve stoji. Mala je utegnuta i nezna engleski. Nudi tus prostor uredan. Gfe 10/10. Oral 10/10 stvarno se trudi. Ali sex joj neide. Cijelo vrijeme se grči i malo malo pita jel pao kondom, jel pukao, pa ga zagledava …. Prekinula me valjda 2o puta da provjeri. Prvi put me matirala za 10 min. Al drugu rundu sam se bogme namirio. Iskrenuo ju na ledja i maži. :) Nisam siguran da bi preporucio
Slažem se sa svime, osim ovo što kažeš zbog kondoma i sexa, ja nisam imao ovih problema, samo kad smo mjenjali poze provjeri i to je to. Meni je ona stvarno sjela, neznam, izgleda da smo kliknuli. Ali zna se kako tu ide, kako se kojoj svidjaš. Ako je odgovor DA, onda zna bit sasvim drugo iskustvo. Ja bih preporučio.
P.S.:
Još sam ju podučio šta je to rimming, pa je i to probala prvi put u životu, malo joj bilo neugodno na početku ali se brzo opustila. I kad sam ju straga, još sam joj prst stavio u guzicu, ono malo po malo i opče se nije bunila. Onda mi kaže na kraju šta je to bilo, da joj se jako svidjelo. :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh