KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

New member ovo ono RRR nebi se cudio da si ti ta Lara , pun vas je qurac debila tu po forumu koji uvaljuju fore s tim bonovima...
A treba mulce pustit da kupe bon. Pročitali su forum od 1. do zadnje stranice svi su im rekli da če popušit ako kupe bon i oni bi i dalje kupili. Dečki samo navalite. One kaj traže bon poslje akcije te su naj poštenije. Glupača sa švarče traži lovu prije ali joj barem daš na ruke a dalje kolko si sposoban
 
Ja sam samo ovu gađo , al to zato šta volim stalno novo i novo...ovu drugu nisam, neznam jel ima šta još u ka nesto mlađe..ovo je bas za nista
 
Koliko znam po oglasima nema ništa da je konkretno osim navlakuša sa bonovima. Treba sačekati da završi sezona možda su na moru 😂
A što se tiče ove koju smo spominjali, pa zar može biti toliko loše😳
 
A neuredna je,neobrijana, ja dodem po nju ispred zgrade ona kaze ocemo tu iza zgrade iza nekog grma tipa 200m od mjesta gdje zivi🤦, ja reko ne idemo đir pa gore do gornje svarce... Jedino dobro sta sve posluša..inace je staticna koda lutku jebeš, nema glasova ništa ništa muk..hehe i stalno pozuruje, valjda jedva ceka da svrsim.. onda dan poslje me zove , pa treci dan poslje opet oce lovu jbg..blokiro sam ju mislim si nisi ti lutko ni za jednom kamoli dvaput...
 
A neuredna je,neobrijana, ja dodem po nju ispred zgrade ona kaze ocemo tu iza zgrade iza nekog grma tipa 200m od mjesta gdje zivi🤦, ja reko ne idemo đir pa gore do gornje svarce... Jedino dobro sta sve posluša..inace je staticna koda lutku jebeš, nema glasova ništa ništa muk..hehe i stalno pozuruje, valjda jedva ceka da svrsim.. onda dan poslje me zove , pa treci dan poslje opet oce lovu jbg..blokiro sam ju mislim si nisi ti lutko ni za jednom kamoli dvaput...
Koliko naplaćuje tu tihu uslugu?
 
Jel ima tko preporuku za neku "normalnu" u Karlovcu uz plaćanje da podijeli,može mi u privatnu poruku ostavit broj i osnovne informacije,hvala.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh