KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

i ja sam bio kod crne, potvrđujem sto je napisao huskic1, sa razlikom, da sam sa agentom dogovorio 100€/30min
 
i ja sam bio kod crne, potvrđujem sto je napisao huskic1, sa razlikom, da sam sa agentom dogovorio 100€/30min
 
pa kaj ja znam mozda bi koja i htjela
meni zapela za oko ona malo jaca kratko osisana
Kako da ne,neznam koja je uopće poanta tvojih postova. Pun grad je zgodnih i sve jedva čekaju da im netko ponudi 200 eura za 1 sat.
Jedine koje su sigurne i koje se time bave profesionalno i to ne skrivaju su ove sa EGE oglasnika,ovo sve ostalo je ništa.
 
Evo, samo da vas upozorim, da se nebih zajebali kao što sam se ja. Danas novi oglasi na EGE. 3-4 cure, sve ista adresa. Pisao iz različitih brojeva. Rekao ajde probat, možda ih ima više u stanu. Več je bila takva situacija pa sam mogao birat i to baš na istoj adresi, Luščić ul. 41D. Cura sama u stanu, tako je barem rekla nisam ni vidio ni čuo nikog osim nje. Cura nema veze ni sa jednom slikom iz oglasa, kaže da se zove Bruna. Pitam što sve može, oral bez i french kissing, 69, kaže može, ajmo tuš i akcija.
Pušenje 2 minute bez navlači kondom, prvo misijonarac pa doggy, neče u druge poze, dobio jedan poljubac, nesmije se dirat po pici, znači ništa od 69, grudnjak ne skida, neče. Drmam je nekih 15 minuta ona ko mrtvac, zuji u plafon i tako dalje. Od svega tog još mi postaje mlahav, a uzeo kamagru, to mi se još nikad desilo poslje kamagre!!! I tako se na brzaka pokupim i odem punih jaja kuči. Nisam ni svršio kolko mi bilo dosadno. Stvarno jedno od najlošijih iskustva u mojoj bogatoj karieri.
 
Evo, samo da vas upozorim, da se nebih zajebali kao što sam se ja. Danas novi oglasi na EGE. 3-4 cure, sve ista adresa. Pisao iz različitih brojeva. Rekao ajde probat, možda ih ima više u stanu. Več je bila takva situacija pa sam mogao birat i to baš na istoj adresi, Luščić ul. 41D. Cura sama u stanu, tako je barem rekla nisam ni vidio ni čuo nikog osim nje. Cura nema veze ni sa jednom slikom iz oglasa, kaže da se zove Bruna. Pitam što sve može, oral bez i french kissing, 69, kaže može, ajmo tuš i akcija.
Pušenje 2 minute bez navlači kondom, prvo misijonarac pa doggy, neče u druge poze, dobio jedan poljubac, nesmije se dirat po pici, znači ništa od 69, grudnjak ne skida, neče. Drmam je nekih 15 minuta ona ko mrtvac, zuji u plafon i tako dalje. Od svega tog još mi postaje mlahav, a uzeo kamagru, to mi se još nikad desilo poslje kamagre!!! I tako se na brzaka pokupim i odem punih jaja kuči. Nisam ni svršio kolko mi bilo dosadno. Stvarno jedno od najlošijih iskustva u mojoj bogatoj karieri.
Koja te na efe to sjebala da znamo izbjegavat?
 

evo napokon i malo Slunja na Onlyu :D
 
Evo, samo da vas upozorim, da se nebih zajebali kao što sam se ja. Danas novi oglasi na EGE. 3-4 cure, sve ista adresa. Pisao iz različitih brojeva. Rekao ajde probat, možda ih ima više u stanu. Več je bila takva situacija pa sam mogao birat i to baš na istoj adresi, Luščić ul. 41D. Cura sama u stanu, tako je barem rekla nisam ni vidio ni čuo nikog osim nje. Cura nema veze ni sa jednom slikom iz oglasa, kaže da se zove Bruna. Pitam što sve može, oral bez i french kissing, 69, kaže može, ajmo tuš i akcija.
Pušenje 2 minute bez navlači kondom, prvo misijonarac pa doggy, neče u druge poze, dobio jedan poljubac, nesmije se dirat po pici, znači ništa od 69, grudnjak ne skida, neče. Drmam je nekih 15 minuta ona ko mrtvac, zuji u plafon i tako dalje. Od svega tog još mi postaje mlahav, a uzeo kamagru, to mi se još nikad desilo poslje kamagre!!! I tako se na brzaka pokupim i odem punih jaja kuči. Nisam ni svršio kolko mi bilo dosadno. Stvarno jedno od najlošijih iskustva u mojoj bogatoj kari
Potpisujem sve što je čovjek napisao!
Slično iskustvo imao i ja
 
Jel tko probal ovaj Slatki raj jdoo šta se reklamira na plavom,jel se tu da šta pojebat ili su i to prevaranti?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh