Kako nagovoriti ženu na analni sex? Očekujem više žena ovdje za savjet....

Jezik,mali prst pa kurac
Kod jezika je problem kaj pokupiš bakteriju,pa antibijotici
Mike Adrijano me navuku na uvaljivanje jezika u slatku prasicu
 
Evo autor se ponovno javlja...uz dogotrajno nagovaranje i izražavanje želje napokon je sama pristala. Bilo je upitno ali sve je išlo podmazano (jer sam je dobro namazao rublikantom). Naravno sve je išlo polako,širio sam guzove i gledao pohotno taj uski prolaz,masirao ga i lagano gurao palac pa malo glavić pa opet palac malo dublje pa opet glavić....pazio sam da je ne boli previše i onda kako sam stajao iza nje dok je bila nagužena,sama se počela lagano nabijat dok nije ušao cijeli...i.....dogodila se ekspozija mojih jaja i jednostavno sam svršio vrlo brzo i intenzivno. Njoj je osječaj bio malo nelagodan a meni predobar...ponovit ću danas opet nadam se...
Hvala na savjetima😉
Pripremit ću još koju temu uskoro jer ne stajem na tome😉 jedan je život i živim ga punim plućima i praznih jaja🤣
Sljedeće mi je dovesti još jednu curu ili ženu pa lupit u troje..
Ekipo....još jednom hvala jer nešto je ipak koristilo od napisanog...
 
Evo autor se ponovno javlja...uz dogotrajno nagovaranje i izražavanje želje napokon je sama pristala. Bilo je upitno ali sve je išlo podmazano (jer sam je dobro namazao rublikantom). Naravno sve je išlo polako,širio sam guzove i gledao pohotno taj uski prolaz,masirao ga i lagano gurao palac pa malo glavić pa opet palac malo dublje pa opet glavić....pazio sam da je ne boli previše i onda kako sam stajao iza nje dok je bila nagužena,sama se počela lagano nabijat dok nije ušao cijeli...i.....dogodila se ekspozija mojih jaja i jednostavno sam svršio vrlo brzo i intenzivno. Njoj je osječaj bio malo nelagodan a meni predobar...ponovit ću danas opet nadam se...
Hvala na savjetima😉
Pripremit ću još koju temu uskoro jer ne stajem na tome😉 jedan je život i živim ga punim plućima i praznih jaja🤣
Sljedeće mi je dovesti još jednu curu ili ženu pa lupit u troje..
Ekipo....još jednom hvala jer nešto je ipak koristilo od napisanog...
Jos jednu curu ili zenu, a sa svojom zenom, mislim da ipak nisam toliko majstor. Nadam se da ces uspjeti, drzi nas obavijestene :D sretno
 
Jos jednu curu ili zenu, a sa svojom zenom, mislim da ipak nisam toliko majstor. Nadam se da ces uspjeti, drzi nas obavijestene :D sretno
Sve je moguće uz jaku strast...i naravno moramo se istinski voljeti...
A sad majstor ili ne ja ću ipak pokušati.
Pristanak imam ali njoj se mora dopasti.
Naravno tu treba vrijeme,prostor......i akcija kreće. Iako teško je to naći....ženu il djevojku koja bi probala.
 
Sve je moguće uz jaku strast...i naravno moramo se istinski voljeti...
A sad majstor ili ne ja ću ipak pokušati.
Pristanak imam ali njoj se mora dopasti.
Naravno tu treba vrijeme,prostor......i akcija kreće. Iako teško je to naći....ženu il djevojku koja bi probala.
Jel bilo u guzu, pricaj drugo iskustvo, isto tako zelim da probam ali je mnogo bolo
 
Pa jbt... Prvo ju razvalis u picu, nakon što svrsi opustena je i vlažna..i spremna na još.. onda dodatno navlazis polako u guzu..
Jebovas znalci..pa većina zena može svrsavati unedogled..
 
Neke zene su jednostavno teske za anal dok postoje i one druge uf uf, kojima nikad dosta. Jedna bivsa nikad nije dala dok ne dodje menstruacija, a onda haos. Radi joj sta hoces. Cak nije patila ni za nekim posebnim pripremanjem. Samo da joj udje sto pre i da oseti tu neku bol jer je bila strasno tolerantna. Sa sadasnjom zenom sam se nekad mogao u guzu kad god sam hteo. Sad je malo teze posle porodjaja, ali zategnem je povremeno. Malo bude u pocetku napeto, a kasnije i sama kaze kako ne oseti nista. Samo moras lagano. Lizati guzu, opustiti je, potom je dobro navlaziti. Lagano jedan prst. Jednostavno se mora izjednaciti osecaj. Kad joj recimo gurnes prst da nema neke velike razlike kada ulazi i izlazi. Ako ona ima te osecaje, automatski ce imati neprijatan osecaj da se moze usrati. Zato je vazan i klistir. Mora se crevo isprazniti dobro, da zna, da bude sigurna da je nemoguce da joj se bilo sta desi bar narednih 2 sata. Imas i da kupis one stvarcice za rastezanje. Gurnes u guzu i onda ono da joj lagano ulazi i izlazi. Kad je spremno, imas nesto kao kljuc. Okrenes malo, ono se rasiri i opet lagano. Mozes ja mislim tri puta siriti. Onda izvadis i odma kita ide bez problema. To je slican tretman kao sto neke zene imaju krutu vaginu, pa im ginekolog prepise one neke strecere za rastezanje. To ti je u paketu. Izgledaju ko mali vibratori u jedno 6-7 velicina. Dva puta nedeljno zena mora proci sve velicine. I tako nekoliko nedelja. Posle se vagina ojaca i zena moze imati sex, a do tada nista. Zaebana stvar
 
Ista pricao kao kod moje zene. Do porodjaja nije bilo nikakvih problema. Evo neke cetiri godine od porodjaja moze se reci da sunse hemoroidi povukli. Udarimo se ponekad, ali ne onako cesto kao pre. Odlucio sam kupiti spravu koja siri i opusta cmaric od pola cola do 1,5. Onako lagano, potraje to sigurno 15 minuta
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh