Kako nagovoriti ženu na analni sex? Očekujem više žena ovdje za savjet....

Tom833

Active member
Dakle pitanje je vrlo jasno...kako da ju nagovorim,kako da započnem,što da koristim,kako da čim bezbolnije to napravim i napokon uđem u njenu guzu...jednostavno imam jaku želju i neću odustat...ili ću naći koja to voli i sebi ispuniti želju...
Eto...znam da će biti svakakvih odgovora ali....iskreno očekujem odgovore id djevojaka,žena koje su to iskusile i uživaju u tome...pa eto žene i djevojke...pustite svoj glas,izrazite svoje mišljenje i pomozite da i ja ostvarim svoju želju...
 

Prilozi

  • Screenshot_20230816_134517_Reddit.jpg
    Screenshot_20230816_134517_Reddit.jpg
    236,5 KB · Pregleda: 620
Prvi put je bilo spontano, prvo prst, nakon toga kurac. Iskreno, možda dotad nisam ni razmišljala o analnom uopće, mozda mi je ta ideja bila i odbojna, ali... Sve se preokrenilo kad sam probala. Otad je po želji na repertoaru. Ponekad ga želim samo u guzu. Uživam u tome.
Ne znam koliko će ti moj odgovor pomoći, trebaš pitati svoju partnericu što ona misli o tome, onda poduzmeš daljnje radnje 🙂
 
Ok ako voliš...jedino ne mogu skužit tvoj profil...jesi li žensko ili muško...s obzirom da svi mogu pisat ovdje ali preferiram ženske odgovore više...
sta ti nije jasno.. procitaj text.. pise da nije razmisljala - dakle zensko.. osim ako se kakav kuronja ne krije iza profila
 
Anal je kinky. Pasivna sugestija. Provuci joj to kroz uha. Ponekad kad vidis da je napaljena do ludila joj sapni na uho. Kako bi ti sed napunio guzu, ili kako bi volio svrsiti u tebe, ili tako nesto. Obavezno joj drzi rupicu vlaznom i trljaj ga na nju. U mjesec dana ju lagano pripremaj na ideju. Vidjet ces sto vise vremena to ce ona biti otvorenija na tu ideju i kada osjetis da je trenutak stavi rubrikant, prevari ju da zelis picu podmazat, stavi diskretno prst. To ih u pocetku obicno dotjera do ludila jer ce joj prvi put biti obje rupice pune. I onda samo zamijenis prst s necim konkretnim. Stisni ju cvrsto i lagano ga uklizi da ju ne boli prvi put. Kad jednom bude unutra ni jedna ga ne vadi. Pogotovo ako joj ga ispraznis u guzu.
 
Napali ju do ludila dok ima mengu 😜
Sa prstima svuda okolo da se počne cjediti i stenjati.
Naravno, prvo joj treba biti ugodno. Dok je sva čista i mirisna poslije tuširanja recimo, napališ, opustiš, ponudi možda masažu, masiraj oko guze... probaj dok je nauljena ga lagano prisloniti pa probati unutra nježno..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh