ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ne cini se losa, bas bi volio neki milf probat malo za promjenu. Ako netko ima iskystvo nek slobodno podijeli.
Dobro izgleda, ovako kao na slikama , sise silikonske al to je sve sto valja… ovo ostalo katastrofa.. pusenje bez al vise mljackanje po njemu ko da je neka klinka i ko da joj je prvi put, akcija nista , bezvoljna bila GFE 0
cim je ulovis za sisu pocne srat, mislio sam trazit pare nazad i otic al mi se nije dalo prevodit joj na mobitel , rijec engleskog ne zna, osnovno ono ne kuzi pa sam reko sad cu te izubijat da ce me molit da zavrsim… tako je i bilo 🤕😂

U stanu je sa jos jednom malom jačom mlađom , mislim da joj je to sestra…
Zadarska ulica
 
Dobro izgleda, ovako kao na slikama , sise silikonske al to je sve sto valja… ovo ostalo katastrofa.. pusenje bez al vise mljackanje po njemu ko da je neka klinka i ko da joj je prvi put, akcija nista , bezvoljna bila GFE 0
cim je ulovis za sisu pocne srat, mislio sam trazit pare nazad i otic al mi se nije dalo prevodit joj na mobitel , rijec engleskog ne zna, osnovno ono ne kuzi pa sam reko sad cu te izubijat da ce me molit da zavrsim… tako je i bilo 🤕😂

U stanu je sa jos jednom malom jačom mlađom , mislim da joj je to sestra…
Zadarska ulica
To vam je druga malo jaca mlada, cisto da znate izbjegavat. Ko da prvi put kitu u zivotu vidi, pokupio se i otisao
 
Ako netko ima kontakt neke iz Pule da bi moglo bit koliko toliko 'nezaboravno' iskustvo molim da mi posalje u pp. (Probajte da nebude nezaboravno lose iskustvo haha)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh