ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kakvo je vrijeme došlo...I ege je otišo u pm, prije nisi morao uopće pitati kakva je ženska nego jel dobro odradi ili ne, a sad moraš pazit jel smrdi jel debela i što je najgore jel to uopće cura sa oglasa...ne znam kako dobiju verified ako nisu one. Najbolje bi bilo da svi mi koji smo se jednom okrenuli na vratima reportamo profil na EGE jer im izgleda prolazi
 
Kakvo je vrijeme došlo...I ege je otišo u pm, prije nisi morao uopće pitati kakva je ženska nego jel dobro odradi ili ne, a sad moraš pazit jel smrdi jel debela i što je najgore jel to uopće cura sa oglasa...ne znam kako dobiju verified ako nisu one. Najbolje bi bilo da svi mi koji smo se jednom okrenuli na vratima reportamo profil na EGE jer im izgleda prolazi
zadnje moje dvije negativne recenzije nisu ni objavili, tako da sve to jedan veliki shit
 
Kroz vikend sam u porecu, ima nesto dobro i da nije fake profil kad dodes na adresu da trazi svakakve online uplate umjesto casha?
 
cao, tek sam se preselio u rovinj.Nisam iz hrvatske.Jel se moze nesta tu nadjit?Neka domacina ili sta bilo ali da nije fejk?Hvala.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh