ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozz,dali neko ima neko iskustvo sa Marinom oglašava se na plavom oglasniku jel prevara ili?bio bih zahvalan na odgovoru
 
Eto kako se ovaj tip44 javi privatno u poruku
Može broj?
Dakle,nit pozdrav,nit od koje osobe želi broj,samo može broj a ja nek budem vidovit pa neka znam čiji broj on želi. Ah....
Takve osobe sigurno nikad i ne nazove,već i ako se jave samo tipkaju...i kad im se kaže cijena siguran sam da bi je probali sniziti
I još bi meni donijeli problema jer sam dao nekome problematično me broj pa imamo sranja i ja i cura koja bi razonodu te bi najvjerojatnije ta cura i mene blokirala il' mjenjala broj da joj se dalje ne stvaraju problemi

Ko je pitao,i koji mi se čine ok,broj sam im dao jer smatram ko ima kulture kod javljanja meni taj neće stvarati probleme nikome

A ti tip44 sretno ti bilo

I onda se pitate zašto cura u Istri nema
Ima da,samo se treba potruditi i bit
 
Evo na, dogovorio se jučer s nekom "Milla" u Poreču za danas navečer. Kad ono gledam danas, tražim, nema oglas u Poreču nego u Puli, ono iznenada. A još jučer piše yes baby I'm in Poreč Saturday ok ok. Javim joj se danas, ono gdje si, Poreč ili Pula. Kaže Pula, kao otišla sam jučer 🤦‍♂️ e jbg drugarice 🤣🤔😥
 
Danas bio kod Mile:


Lokacija super, stambena zgrada na verudi, lako je naći parking čak i u hladu. Apartman OK, klima u centralnom hodniku ali ne i u sobi (gdje je samo ventilator), iako nije bilo tako vruče. U stanu je sa prijateljicom koju nisam vidio.

Slike jesu njene, ali ne baš tako recentne. Možda je malo niža od 170 cm, 28 godina, ali iza nje je troje djece, što se vidi na tjelu - očito je izvadila silikone, ali sve u svemu i dalje zgodna cura vitke građe, dobra guza i noge. Mirišljava i uredna.

Pušenje samo sa kondomom, ljubljenje bez jezika. Akcija tako tako... u misionarskom položaju me malo i gurala, tj nije dala "do kraja", ali vidim da se drži za donji dio trbuha, pa je očito osječala bolove. U doggy pozi je bilo drugačije, bila je opuštenija, čak je i surađivala. Masaža je bila super!

Sve u svemu, OK iskustvo, mislim da se isplati dat 150 EUR. Ostaje u Puli tjedan dana.

PS: Vidim da ponovo postoji 20-tak oglasa za ruskinju/ukrainku, neka neko bude drug pa podjeli iskustva.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh