ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

E jebiga, ma kakve su to dame noći... treba uvesti kontrolu kvalitete za takve ženske kod ulaska u HR Republic, alo čekaj malo, ako već nešto nudiš seko draga onda nudi kvalitetu... 🤣 Ionako je sranje kad skoro 💯 % su strankinje, pa još kažu neki da su prljave itd., e zajebi ti to sve... ne zaslužuju niti cent, ok.
U Njemackoj za 250e 1h jebes picku 10/10 doslovno manekenka
 
Pozdrav,imam pitanje u vezi para Asexsi2,vidim da su neki pitali,neki možda probali,bit ću par dana u Istri,nažalost bez prijevoza,a dotična iz para mi odgovara jer je relativno blizu...kakav je izgled,usluga..
 
Kakvo je vrijeme došlo...I ege je otišo u pm, prije nisi morao uopće pitati kakva je ženska nego jel dobro odradi ili ne, a sad moraš pazit jel smrdi jel debela i što je najgore jel to uopće cura sa oglasa...ne znam kako dobiju verified ako nisu one. Najbolje bi bilo da svi mi koji smo se jednom okrenuli na vratima reportamo profil na EGE jer im izgleda prolazi
 
Kakvo je vrijeme došlo...I ege je otišo u pm, prije nisi morao uopće pitati kakva je ženska nego jel dobro odradi ili ne, a sad moraš pazit jel smrdi jel debela i što je najgore jel to uopće cura sa oglasa...ne znam kako dobiju verified ako nisu one. Najbolje bi bilo da svi mi koji smo se jednom okrenuli na vratima reportamo profil na EGE jer im izgleda prolazi
zadnje moje dvije negativne recenzije nisu ni objavili, tako da sve to jedan veliki shit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh