ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio ja večeras
Starija i mršava al pica mi se sviđa
Mislio sam da je navlakuša,tj da tipkam s mužem al ipak je ona sama došla na susret
Iako ima prostor bili smo u autu
Bila je prije s mužem al eto sad joj dosadno,mislim i da voli kitu tako da...ko voli starije,mršave bude mu ok..bolja mi je u sexu od janje,Janja je možda malo zgodnija u licu dok je ova dosta naborana...al ova više uživa i mislim da nije toliko prometno kod nje kao kod janje
Trošak 70e
Bio ja prije.. Mala, mršava,fora
 
Ma nis,bonasica
Eto kako se ovaj tip44 javi privatno u poruku
Može broj?
Dakle,nit pozdrav,nit od koje osobe želi broj,samo može broj a ja nek budem vidovit pa neka znam čiji broj on želi. Ah....
Takve osobe sigurno nikad i ne nazove,već i ako se jave samo tipkaju...i kad im se kaže cijena siguran sam da bi je probali sniziti
I još bi meni donijeli problema jer sam dao nekome problematično me broj pa imamo sranja i ja i cura koja bi razonodu te bi najvjerojatnije ta cura i mene blokirala il' mjenjala broj da joj se dalje ne stvaraju problemi

Ko je pitao,i koji mi se čine ok,broj sam im dao jer smatram ko ima kulture kod javljanja meni taj neće stvarati probleme nikome

A ti tip44 sretno ti bilo

I onda se pitate zašto cura u Istri nema
Ima da,samo se treba potruditi i bit ok
 
Zar je moguće da u Istri nema neka masaža sa HE? Molim neki kontakt za masažu u pm🙏. Bilo gdje u Istri (Slovenija mi ne paše).
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh