ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Evo posjetio sam danas ovu curu zbilja lijepa kao i na fotkama ....sex je bio super i pušenje naravno samo sa kondomom a od poljupca nula bodova nešto sitno .Obećala i tuširanje zajedno pa nije htjela
Generalno nije loše ali cura bila neizantersirana i sve samo nabrzaka+ mi dala već korišten ručnik kaže njezin jer se ostali prali šteta 200 e... ali ok nije bilo loš sex uz dosta nabijanja. Dijeli stan sa 4 kolegice čini mi se
 
Blizu stadiona A.D., diskrecija ok, sa.
Uh to mi je daleko od posla mislio odraditi pauzu za rucak, Luma mi je imala top lokaciju, ali hvala na info
Sta s ovim Ukrajinkama/Ruskinjama? Preskupe po vasem misljenju? Vidim da ih je dosta doslo u ovih par dana ako uopce ti oglasi imaju smisla i odgovaraju curama na slikama koje su bomba
 
Uh to mi je daleko od posla mislio odraditi pauzu za rucak, Luma mi je imala top lokaciju, ali hvala na info
Sta s ovim Ukrajinkama/Ruskinjama? Preskupe po vasem misljenju? Vidim da ih je dosta doslo u ovih par dana ako uopce ti oglasi imaju smisla i odgovaraju curama na slikama koje su bomba
Ja sam bio probao sa Ukr/Rus dva puta i oba puta je na vratima bila druga cura. Od tada samo Južnoamerikanke. Npr. ova izgleda jebeno, ali slika na whappu ne odgorava slikama s profila...ako je netko probao neka kaže je li stvaran profil.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh