ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ma sve su retardirane pogotovo Ukrajinke i Ruskinje , one bi radile do 21:00 sati, niti jedna ne odgovara na poruke nakon 21:00 , nemam komentara
🙂 Čemu takav stav?

Većina drži do sebe, ako je za vjerovati slikama🤔, a nadam se da bi rado prestale s ovom rabotom kad im se pruži prilika😃. I one su ljudi kao mi i zaslužuju poštovanje i dostojanstvo čovjeka😔.

Glavu gore! Za sada nisu potonule sve lađe😎!

Možda žele da ih se zavodi prije susreta (pokušao s nekoliko, skoro sam uspio, otkantale me al sam prebolio💪) pa da bude i nešto više od ovoga što "službeno" nude za toliko i toliko, kužiš😉.

Najbolje da ih mi slobodni sve poženimo, napravimo im bebice i adio mare 😍.
 
Najezda oglasa Ukrainki/Ruskinja agencijskih na Ege u Puli, sad Poreču...je probao tko, iskustva? Vidim velike tarife, moguće da samo ispituju teren
 
Jebeš mi sve Pula i Istra smo stvarno šupak Hr-a.... Ma šta su popizdili sa ovim anoreksičarki(kučke iz SSSR-a) sa istoka, ma tko pametan plača cifre od 270€-370€ na sat?? Gledam danas u Tijeci, ali i inače eskadrile žena 150€ sat, a onfa dolaze u Pulu, pa mi i takve dižu cijenu.....
A i ove jeftinjarke kukaju kako nema nešto posča pumo.... pa ko je lud ovdje ???? Ma jeftinije na kraju ispadne naručiti ženu s istoka 🤣🤣🤣...... debili retardirani sa tim cijenama.......
Ne platiš! Još više, okreneš se I odeš. Najviše jih pogodi, ako se okreneš na vratima.
 
POZOR.
NE NASJEDAJTE NA PREVARU U KOPRU .
IMA JEDAN SALON KOD CAFE BAR ATLANTIDA. NAVUC CE VAS SA LIJEPIM GLASOM SA PREDIVNOM CUROM NA OGLASU. A VRATA CE VAM OTVORITI GRDOBINA OD 90KG/120CM..
 
POZOR.
NE NASJEDAJTE NA PREVARU U KOPRU .
IMA JEDAN SALON KOD CAFE BAR ATLANTIDA. NAVUC CE VAS SA LIJEPIM GLASOM SA PREDIVNOM CUROM NA OGLASU. A VRATA CE VAM OTVORITI GRDOBINA OD 90KG/120CM..
Oglas si našao na avantura.net il'?

Eto javljeno mi da su u fenixu,Lucija sada 2cure
Plava Viki,crna Ana
Plava Viki već je bila
Crna Ana je nova


Cure nisu mlade,35+,imaju i koji kg više al su ok,susretljive,ljubazne,komunikativne
Inače da Ukrajinke al eto i slovenski dobro pričaju pa se da sporazumjeti

U fenixu sam čest gost,meni je jedini problem tamo što ulaz nije diskretan.uz glavnu je cestu i pješački Direkt vodi do druge strane gdje je kafić,pekara,trgovina
 
Oglas si našao na avantura.net il'?

Eto javljeno mi da su u fenixu,Lucija sada 2cure
Plava Viki,crna Ana
Plava Viki već je bila
Crna Ana je nova


Cure nisu mlade,35+,imaju i koji kg više al su ok,susretljive,ljubazne,komunikativne
Inače da Ukrajinke al eto i slovenski dobro pričaju pa se da sporazumjeti

U fenixu sam čest gost,meni je jedini problem tamo što ulaz nije diskretan.uz glavnu je cestu i pješački Direkt vodi do druge strane gdje je kafić,pekara,trgovina
kako se naručuje? Telefonski pa sve otvoreno iskomunicirati, ili se naruci na masazu pa se tamo dogovore detalji? Pitam jer ne kuzim slovenski nista pa bi vjerojatno preko tel. bio fejl :)
I da, koja je cijena?
Hvala
 
Odakle je mala,opisi akciju malo
Mala je ukrainka Nema sta ko da si lego s curom lizanje po tijelu sve do kurca onda pusing bez kabanice lize ga stvarno skidam joj kapu takvo pusenje nisam imao dugo,zatim htjeo sam da mi ga duze pusi i nastavila je nije ko neke onako se namrgosi i kao neda joj se pusiti i onda kad to vidis samim time i ti izgubis volju nego ga je dudlala jos sa zadovoljstvom,i tek kad sam ja rekao kasnije da stavi kondom je stavila kondom i onda je krenula akcija sve poze smo prosli nema sta mala je ono ko da si s curom doslovno,ljubljene sve sve u fullu. Najvaznije od svega stan je cist cisti rucnici... Odi prijatelju neces pozaliti ja ne zalim niti jedan euro.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh