ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio jučer kod Tine u feniksu. Ukrajinka 35-40god malo jače građe ( nije debela ) ja volim mršavice inače. Sise prirodne 3....erotska masaza sa sexom pola sata 100€ pusi ga sa kondomom. U sexu uziva izmjenili par poza. Cak sam je lagano dirnuo za picu dok me masirala i bila je jako vlažna. Info za one koji idu salon je na kutu zgrade koja gleda prema cesti odmah do nekog kozmetickog salona.
jel imaš broj mobitela u poruci da pošalješ? i dali treba vinjeta za taj dio slovenije od sečovalja do portoroza?
 

jel bio neko? ne trazi bonove i slicne stvari
 
Neki dan sam bio kod ove:


Riba je totalno hladna, engleski 0 bodova, pušenje samo sa kondomom, sex isto totalno bez veze (dobro da ti ne da user manual kako je jebat, znači ne ovako, ne pre jako, ne pre sporo, ne ovo, ne ono...)... ali slike su stvarne.

Danas sam bio kod ove:


SLIKE NISU STVARNE, iako je cura sasvim OK... visoka nekih 160 cm, malo deblja/punija (ali ništa strašno), plava kosa, crne oči... ali ljubazna i mazna, potpuno drugačije iskustvo. Trudi se i pričati Engleski... sve u svemu, otišao sam zadovoljan (vrijedilo je 150 EUR za 1h). Ali mislim da već sutra ide za Zadar...
 
Neki dan sam bio kod ove:


Riba je totalno hladna, engleski 0 bodova, pušenje samo sa kondomom, sex isto totalno bez veze (dobro da ti ne da user manual kako je jebat, znači ne ovako, ne pre jako, ne pre sporo, ne ovo, ne ono...)... ali slike su stvarne.

Danas sam bio kod ove:


SLIKE NISU STVARNE, iako je cura sasvim OK... visoka nekih 160 cm, malo deblja/punija (ali ništa strašno), plava kosa, crne oči... ali ljubazna i mazna, potpuno drugačije iskustvo. Trudi se i pričati Engleski... sve u svemu, otišao sam zadovoljan (vrijedilo je 150 EUR za 1h). Ali mislim da već sutra ide za Zadar...
Hvala na recenzije svaka čast,Pušenje bez?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh