ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pa šta je s tim cijenama? Ništa više za 100€sad je 1200kn normala? Alo to nije normalno... Eh plavušo najdraža ta gdje si da te nema😢😢😢martina😥😥😥sve super cure, i ok izgledom i cijenama a njih nema😢😢😢😭😭😭😭
Ni meni se martina vise ne javlja.javila se jednom da je promjenila brojeve i onda vise nista. Niti je dala nove brojeve.
 
Ja i dalje nakon napisanog ne vjerujem da ekipa diskutira o tome dal je njih strah pa traže bonove i raspravljaju o bonovima.. Ekipa jeste vi malo istražili i provjerili za šta su ti bonovi? To vam uopće nisu cure iza oglasa nego muški koji taj bon iskoriste u kladionicama ili casinu,to se nemoze prenamijenit u Keš. Pamet u glavu!
Vec sam se sjebo tj znao sam da cu se sjebat ali mislio ja njih sjebat i kurcina nisam prešarao qr kod i ode lova
 
Pa šta je s tim cijenama? Ništa više za 100€sad je 1200kn normala? Alo to nije normalno... Eh plavušo najdraža ta gdje si da te nema😢😢😢martina😥😥😥sve super cure, i ok izgledom i cijenama a njih nema😢😢😢😭😭😭😭
stvarno ne znam šta je čudno, nemozes nać nijednu curu a puno ti je novaca? , ni rijeka nije ništa bolja, pa idi onda u Zagreb tamo imaš izbora veća ponuda manje cijene. Cijene će samo ic gore, za ovu na slici je još i malo sto traži haha
 
Sta je pala stranica od ege ili je ugasili.pocela se vrtit po medijima pred par dana.mozda je ugasili.
Meni ne otvara od jucer.
 
po kojim medijima? ogranicili su broj posjeta, pre spor im je server
Ma loš članak na istra24


ispada da je više prostitutki od meduza u istri 🤣
 
Ma loš članak na istra24


ispada da je više prostitutki od meduza u istri 🤣
ionako se radi samo o strankinjama s ege, jedino oni rade kao na traci i ekipa čeka ispred na red.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh