ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

pozdrav ljudi,jel bio ko kod ovih sa EGE u Puli ovih dana? ja sam bio prije nekih 10 dana,bilo je oko 25 oglasa za Pulu i svi su vodili na adresu : grožnjanska ulica,pošto imam loša iskustva pitao sam da mi pošalje fotku da ne gubim vrijeme bezveze,naravno poslala fotku neke ljepotice,ja pitam jesi to ti sigurno? kaže da,da stoposto.. ok ,odem ja u grožnjansku i otvori mi ružna ruskinja ili ukrajinka sa 20 kila viška,ja popizdio kažem jesi ti normalna?šta je ovo? i pokazujem fotku koju je poslala,ona nešto sere na ruskom i govori -i dont know,i dont know .. katastrofa,kažem fuck off i odem iznerviran što sam izgubio vrijeme bezveze.. kakva je sad situacija? jeli sve ista adresa? ili ih ovaj put ima više?
I ja sam bio kod te u Grožnjanskoj, dva puta ista debeljuca. A napomenuo sam da ako ne bude kao na slikama odlazim. I to sam i napravio. Kasnije je priznala da je jedna cura jedna adresa. Jer iz Grožnjanske ih ima brdo a sve ista baba. Imaš ti koju preporuku?
 
I ja sam bio kod te u Grožnjanskoj, dva puta ista debeljuca. A napomenuo sam da ako ne bude kao na slikama odlazim. I to sam i napravio. Kasnije je priznala da je jedna cura jedna adresa. Jer iz Grožnjanske ih ima brdo a sve ista baba. Imaš ti koju preporuku?
Akp se reklamiraju pod istom agencijom to je uvijek jedno te ista
 
Pozdrav, od 20.10 sam u Porecu, na par dana.
Slike saljem na pp, broj telefona objavim u cetvrtak.
Bez bonova unaprijed, bez sranja, bez đinđe minđe.
Dobis adresu, platis, provedes se, i cmok cmok.

Registrirani na forumu, prvi koji dodje i kaze da je fake profil. Vjerujte mu.
Pozitivne feedbackove primam radje.
moze slike i info u pp
 
Pozdrav, od 20.10 sam u Porecu, na par dana.
Slike saljem na pp, broj telefona objavim u cetvrtak.
Bez bonova unaprijed, bez sranja, bez đinđe minđe.
Dobis adresu, platis, provedes se, i cmok cmok.

Registrirani na forumu, prvi koji dodje i kaze da je fake profil. Vjerujte mu.
Pozitivne feedbackove primam radje.
Može slike i info u pp
 
Pozdrav kolege. Nije me bilo neko vrijeme na forumu, ali kako vidim nisam ništa propustio. U Puli i dalje tapija. Zanima me da li je Daisy aktivna i šta od nje mogu očekivati ? Hvala.
 
Pozdrav, od 20.10 sam u Porecu, na par dana.
Slike saljem na pp, broj telefona objavim u cetvrtak.
Bez bonova unaprijed, bez sranja, bez đinđe minđe.
Dobis adresu, platis, provedes se, i cmok cmok.

Registrirani na forumu, prvi koji dodje i kaze da je fake profil. Vjerujte mu.
Pozitivne feedbackove primam radje.
Može broj i slike u pp.Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh