ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pa navodno da traži 3000kn,al da i spusti cijenu. Upiši u tražilicu, već je pisano o njoj
Imam zanimljivu priču vezano uz nju..
Sjedim ljetos u Ri na Korzu ujutro oko 8.30 na kavi i dolazi na terasu namontiran komad za kojim se svi okreću…sama pije kavu,cijeđenu naranču i radi selfie…i nakon sat ,dva vidim na ege Dominantnu boginju…i skuzim da je to ta..:)..pošaljem joj poruku..i pitam je li bila na kavu…i bila je..:)..trazi tih 3000 ali iskreno ne vrijedi ni pola od toga…vidio je drugi dan u sportskoj varijanti i nije bas mamila poglede na korzu..:)
Čak smo se i čuli..Srpkinja koja putuje po Hr..ja bi radije dva puta Brazilke od 20 god nego nju..:)
 
Imam zanimljivu priču vezano uz nju..
Sjedim ljetos u Ri na Korzu ujutro oko 8.30 na kavi i dolazi na terasu namontiran komad za kojim se svi okreću…sama pije kavu,cijeđenu naranču i radi selfie…i nakon sat ,dva vidim na ege Dominantnu boginju…i skuzim da je to ta..:)..pošaljem joj poruku..i pitam je li bila na kavu…i bila je..:)..trazi tih 3000 ali iskreno ne vrijedi ni pola od toga…vidio je drugi dan u sportskoj varijanti i nije bas mamila poglede na korzu..:)
Čak smo se i čuli..Srpkinja koja putuje po Hr..ja bi radije dva puta Brazilke od 20 god nego nju..:)
A sigurno se sredi top kad je u gradu, odjeća, šminka... A sad kad se sve to makne dobiš plastiku... 3000 ne vrijedi sigurno al opet sam siguran da netko plati i toliko. Pisalo se da voli sex, pa i bez gumice. Sad koliko je istina il trolanje zbog ljubomore ne zna se... Ko ima love nek vidi...
Meni je najbolja punija plavusa, od svih. Eto al nema je
 
Bio ja , reko ajde da ubijem vrijeme u poluvremenu lige prvaka i da vidim stvarno dali je onako dobra kao na slikama. Pošto ima oglas i na plavom oglasniku sa kojim baš nemam dobra iskustva i na široko ga izbjegavam...

Uglavnom, dogovorio se porukom i zakazao termin ona malo prije toga termina javlja da neće stići na vrijeme ,ovo ono... ponuđuje novi , ja kao razočaran tražim popust (možda prođe) ,dobijam ga. Dolazim tamo , u stanu je na monvidalu . Otvara kad stvarno ona , ista kao na slikama. Dosta je niža ali to je ta milfača, guzica top. Dugo bolju guzicu na matorki nisam vidio, čvrsta okrugla kao na slikama, sisa dobra prirodna, jedino par šlaufa na trbuhu al to je normalno s time da ima 45 godina kako mi je i rekla.

To je valjda sve što je valjalo od nje... inače nema veze sa nikakvom Snježanom ,ne znam ko joj odgovara na poruke , moguće preko google translatea. Talijanka je , prica talijanski malo nešto nabada engleski ,naš ne zna guknut.
Cim sam usao u sobu kao da sam došao kod doktorice i to na kraju radnog vremena , izgleda da se i njoj žurilo na drugo pol. Lige prvaka vidim da me hoce odradit na brzinu, uzima lovu vraća se u sobu odmah me trazi da se skinem legnem,uzima kondom i sa ustima ga navlaci na kitu, dakle pušenje s kapicom a meni već podne... cim je uhvatis za sisu i kreneš ljubit odmah "piano, piano" nezainterasirana totalno, GFE: Užas. Nakon cuclanja preko one kabanice prelazi na akciju , brzo nakon klasicne poze prelazi u dogy kako bi završio što prije , vidim alarm se pali moram mjenjat pozu , okrecem je na bok i cepam , dopustila je neko vrijeme zatim je tražila da završavam, izvadila i krenula drkat al već je kapica bila puna 🤣. Završavam briše me ispracuje me i moli da u tišini izađem.
Fina gospođa , pristojna,uredna i čista. Za to i za početak teksta jeda plus ovo ostalo 👎
Da bi se opet vratio hmmm 🤔 teško
Tu vam je do Novembra kaže.
Neko kontakt
 
Pozz ekipa,preporuka za damu.Prava je,dobro izgleda.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh