ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Dobar dan. Nov sam a volio bih stupit u kontakt s vama. Moze broj ili nekako kako da dodem do vas privatno?
 
Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Hej bok :) Javljam se na ovaj post sto si napisala za Pulu .
Uglavnom ukratko, sportas sam, drzim jako do higijene i do svoga izgeda pa mi je to bito i od partnerice. Normalan sam decko, volim sex i volim predigru, nemam neke posebne fetishe...
Ako si zainteresirana da provedemo sat, dva zajedno, da se nasmijemo i da se posevimo da je i meni i tebi lijepo, javi mi cijenu i uvjete i ja sam za. Hvala ti i ugodan dan :)
 
Obasipate me zahtjevima za broj od martine t. S obzirom da je promijenila i broj i nije vam dala novi valjda ima nesto u tome.a svi bi broj ali nitko ne nudi neku alternativu.
 
Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Broj..classy
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh