ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

eh, a sad idite u rubriku Rijeka pa pročitajte recenzije o dotičnoj, i ja jedva cekam
da odem opet kod nje 😄
Ne kužim... šta bi trebale značit te recenzije. Da ti nisi classy? 😂
Pa samo si potvrdila da jesi ako se te recenzije odnose na nju 🤣

I onim stvarima koje trebaš promijeniti u svom ponašanju svakako trebaš pridodat diskreciju... kod deset božjih zapovijedi za eskortice, diskrecija je na prvom mjestu...
Ne znam šta ti je da radi jedne poruke ili mišljenja objavljuješ čovjekovu sliku..
Jebeš kurvu koja ne zna držat jezik za zubima..
 
Nemam ja ništa protiv cure i ne želim joj ništa loše... i ako je pametna, shvatit će da joj pokušavam ukazat na neke stvari za njeno dobro... trebala bi definitivno malo poraditi na svom ponašanju i načinu ophođenja s klijentima... fali joj kulture, ljubaznosti, pristupačnosti, profesionalizma... ipak bi trebala imat na umu da se bavi uslužnom djelatnošću, a te karakteristike su must have u svakoj uslužnoj djelatnosti...
a znaš li ti da pričaš o dvije različite cure? Classy koja je bila na ovom forumu,nikad se nitko s njom nije mogao dogovorit,puno njih je pisalo slično,objavila je jednu sliku nudila nešto a prije toga koji mjesec je također neki lik Rule objavio i nudio istu tu sliku? kad smo lika pitali neki kontakt, ništa.. jesi prelistao malo stranice pa onda sudio? da jesi shvatio bi da je ovdje netko očito nešto htio, lunalicius tj Carla se ne oglašava, živi u Zagrebu preko zime pa se vraća u Poreč, nema nikakvog makroa i prije godinu je bila u rijeci 3dana imaš i recenzije, imala je instagram koji sam ja tu objavio, prati ju +400 ljudi i očito joj je netko rekao da je na forumu njen profil... Profil na kojem je bila ISTA sika koju su nudili taj lik i classy, vjerovatno uzeli. Sad mi je žao što sam uopće objavio. Vrijeđaj ti Classy koliko želiš, ja sve za Anu stojim jer bi se složilo mnogo njih samnom, al nemoj ovu curu mješat s ovime jer iskreno nema veze s nicim a pogotovo s Rijekom jer niti živi tamo niti obavlja posao tamo,ako i ima veze s Rijekom to bude jednom u godini i provede tamo par dana.
 
a znaš li ti da pričaš o dvije različite cure? Classy koja je bila na ovom forumu,nikad se nitko s njom nije mogao dogovorit,puno njih je pisalo slično,objavila je jednu sliku nudila nešto a prije toga koji mjesec je također neki lik Rule objavio i nudio istu tu sliku? kad smo lika pitali neki kontakt, ništa.. jesi prelistao malo stranice pa onda sudio? da jesi shvatio bi da je ovdje netko očito nešto htio, lunalicius tj Carla se ne oglašava, živi u Zagrebu preko zime pa se vraća u Poreč, nema nikakvog makroa i prije godinu je bila u rijeci 3dana imaš i recenzije, imala je instagram koji sam ja tu objavio, prati ju +400 ljudi i očito joj je netko rekao da je na forumu njen profil... Profil na kojem je bila ISTA sika koju su nudili taj lik i classy, vjerovatno uzeli. Sad mi je žao što sam uopće objavio. Vrijeđaj ti Classy koliko želiš, ja sve za Anu stojim jer bi se složilo mnogo njih samnom, al nemoj ovu curu mješat s ovime jer iskreno nema veze s nicim a pogotovo s Rijekom jer niti živi tamo niti obavlja posao tamo,ako i ima veze s Rijekom to bude jednom u godini i provede tamo par dana.
Alo curo kakve god konstrukcije smislila, to neće promijeniti činjenicu iznesenu u mom upisu iznad: shinyflakes = classy. U to sam 101% siguran. Sto jedan posto!
I s kojim god klonom dođeš u budućnosti, svakog ću ti raskrinkat ako se budeš ponašala kao sa shinyflakes da vrijeđaš druge cure i njihove klijente. 😘
 
Gle, jedina moja misija na ovom forumu je bila da razotkrijem tebe... samo zato sam se registrirao... da narodu otkrijem da je shinyflakes = classy
dobro, al s time ništa nisi napravio i da jesam Classy.. samo bezveze mješaš cure i ovoj drugoj daješ loše makar iskreno mislim da joj ništa ne znaci neki prdonja s foruma i sigurno ništa s tim neće izgubit,samo još vise pažnje je dobila. a i ne vjerujem da bi cura u 2 ujutro gubila vrijeme na forumu kao ja. očito i dalje nisi shvatio, gore na podužem postu sam rekao sve i svako dobro ti želim. uživaj! pusa i tebi
 
dobro, al s time ništa nisi napravio i da jesam Classy.. samo bezveze mješaš cure i ovoj drugoj daješ loše makar iskreno mislim da joj ništa ne znaci neki prdonja s foruma i sigurno ništa s tim neće izgubit,samo još vise pažnje je dobila. a i ne vjerujem da bi cura u 2 ujutro gubila vrijeme na forumu kao ja. očito i dalje nisi shvatio, gore na podužem postu sam rekao sve i svako dobro ti želim. uživaj! pusa i tebi
bas sam joj gledao profil, u dva dana +70 pratitelja, pravih ne fejk. zahvaljujući tebi hah
 
Ne kužim... šta bi trebale značit te recenzije. Da ti nisi classy? 😂
Pa samo si potvrdila da jesi ako se te recenzije odnose na nju 🤣

I onim stvarima koje trebaš promijeniti u svom ponašanju svakako trebaš pridodat diskreciju... kod deset božjih zapovijedi za eskortice, diskrecija je na prvom mjestu...
Ne znam šta ti je da radi jedne poruke ili mišljenja objavljuješ čovjekovu sliku..
Jebeš kurvu koja ne zna držat jezik za zubima..
aha, a tog lika bar nije teško nigdje nać kad svih nas okolo žica neke brojeve kontakte kako tu tako i preko mejla. bmk. pusa
 
dobro, al s time ništa nisi napravio i da jesam Classy.. samo bezveze mješaš cure i ovoj drugoj daješ loše makar iskreno mislim da joj ništa ne znaci neki prdonja s foruma i sigurno ništa s tim neće izgubit,samo još vise pažnje je dobila. a i ne vjerujem da bi cura u 2 ujutro gubila vrijeme na forumu kao ja. očito i dalje nisi shvatio, gore na podužem postu sam rekao sve i svako dobro ti želim. uživaj! pusa i tebi
Iskreno da ti kažem, nisam bio siguran, tek sad si me s tvojim tekstom ti uvjerila da classy je lunalicius 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh