ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Sta je i ona sa EGE
ne, bio sam jednom kod nje u Rijeci, ona studira al i radi faksa je puno u inozemstvu, iznajmljuje jako dobre apartmane ili bude u novom Hiltonu, cura je normalna čista uredna, tuširanje cisti ručnik posteljina, lijepo razgovara simpatična je i pristupačna.. i prima jako malo njih tako da sad dok je bila u Puli nikako nisam mogao doc do nje
 
ne, bio sam jednom kod nje u Rijeci, ona studira al i radi faksa je puno u inozemstvu, iznajmljuje jako dobre apartmane ili bude u novom Hiltonu, cura je normalna čista uredna, tuširanje cisti ručnik posteljina, lijepo razgovara simpatična je i pristupačna.. i prima jako malo njih tako da sad dok je bila u Puli nikako nisam mogao doc do nje
Vjerujem da naplaćuje masno 😁dolazi li u pulu cesto?
 
Hvala, nisam ni razmišljao, ovako dobro izgleda ali čim ide po kamionima što može biti.
U zadnje vrijeme nema baš nešto da valja u Puli.
 
Neka preporuka za dobar oral u Puli i okolici? Nisam dugo. :)
 
ne koristim forum niti neću, došla sam se samo zahvaliti pojedincima na ovome i lijep pozdrav.
 

Prilozi

  • F368A171-6E32-48A4-9417-6E9A08009E80.jpeg
    F368A171-6E32-48A4-9417-6E9A08009E80.jpeg
    389 KB · Pregleda: 270
Pozdrav svima...
U kasnim sam dvadesetim godinama i tražim curu u rasponu od 20 do 32 godine (ne starije i ne mlađe) kojoj nije problem to što nemam iskustva. Pa da mi bude lakše za jednom kada budem imao curu.
Zdrava sam, pristojna i iznimno diskretna osoba, a isto očekujem od druge strane.
Ako nije problem, volio bih dobiti nekakav kontakt u inbox pa da se mogu dogovoriti s tom osobom.
Hvala. :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh