ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Isuse kriste, pa fakat ste naivni, dajte još i bonove počnite uplaćivat a ne kuzite da iza tih oglasa stoje muškarci i da se ti bonovi mogu uplaćivat samo za klađenja i Casina u Admiralu 😂 daj ekipa malo počnite citat i educirat se o tome
 
Plavuša svaki dan trojica ,netreba ni tu biti siguran ,otkako se saznalo za nju čitava pula je jahala + još oni od prije ,pripazite se
ma sve one vise manje oderu minimum njih 5 dnevno vjeruj mi, osim onih rijetkih cura šta se jedva oglase i jedva daju broj i zgodne su, znaci da želi stalne ili ima stalne malo su skuplje al zato rjetke haha i vrijedi, bar si na miru
 
ma sve one vise manje oderu minimum njih 5 dnevno vjeruj mi, osim onih rijetkih cura šta se jedva oglase i jedva daju broj i zgodne su, znaci da želi stalne ili ima stalne malo su skuplje al zato rjetke haha i vrijedi, bar si na miru
Tako je svega prime 5 puta minimalno od 10cm i preko 20cm samo udri dok možeš batoo
 
Ne Zelim pametovsti ali slusajte se sto pricate.5 puta dnevno?Mogu biti sretne ako imaju 5 tjedno.Razmislite.ako rade samo 20 dana u mjesecu to 40000 kn(400×5×20)Stbarno mislite da toliko zaraduju.
da, 5 puta dnevno, ove u zagrebu i 10 jer rade ko po traci, nije to ništa čudno nemam šta misliti haha. Tužno je samo sto ne izgledaju nikako i ne ulažu u sebe a okrenu brdo para i možeš ih dobit bilokad.
Jedna zgodnija cura kao dotična šta se javila ovdje, dobije i 20 ponuda dnevno ako ne i više, al bar ulaže u sebe i tu i tamo nekog primi.
 
Al ne vjerujem ne da rade 20 dana u mjesecu, makar većina ih je na nečemu sve su neke šporke pa me nebi ni to čudilo , jer nebis to izdržao nikako fizički, svega ima
 
da, 5 puta dnevno, ove u zagrebu i 10 jer rade ko po traci, nije to ništa čudno nemam šta misliti haha. Tužno je samo sto ne izgledaju nikako i ne ulažu u sebe a okrenu brdo para i možeš ih dobit bilokad.
Jedna zgodnija cura kao dotična šta se javila ovdje, dobije i 20 ponuda dnevno ako ne i više, al bar ulaže u sebe i tu i tamo nekog primi.
A to je ok ako ulaže u sebe
Ima bas svakakih ja došao poslje jednog odma a ono njoj pica puna napunio je majstor a ona sam daj drugog ja se samo obukao i otišao odvartno a preko telefona sve 5 kod nje
 
Nije bitno ko koliko zaradi samo nek udaraju ako mogu 50 na dan al moje je mišljenje da je npr bitnije zdravlje da nepreneseš na nekog nedužno za neki jebeni 100eura i svog hira ,kažem da treba pripazit sebe kod tih kod kojih je gužva ko u špici sezone ,ako me razumijete ako ne jbg hejtajte.
 
Nije bitno ko koliko zaradi samo nek udaraju ako mogu 50 na dan al moje je mišljenje da je npr bitnije zdravlje da nepreneseš na nekog nedužno za neki jebeni 100eura i svog hira ,kažem da treba pripazit sebe kod tih kod kojih je gužva ko u špici sezone ,ako me razumijete ako ne jbg hejtajte.
Istina
 
Nije bitno ko koliko zaradi samo nek udaraju ako mogu 50 na dan al moje je mišljenje da je npr bitnije zdravlje da nepreneseš na nekog nedužno za neki jebeni 100eura i svog hira ,kažem da treba pripazit sebe kod tih kod kojih je gužva ko u špici sezone ,ako me razumijete ako ne jbg hejtajte.
pa naravno slažem se, al s takvima ti je to rizik, pusti ti price pranje tuširanje ovo ono, i Pula ima potražnju, nekad pristanu i na nižu cijenu čak i bez kondoma.. ima i klijantela svakakve al to je do cure koliko je jaka u glavi dal će past tolko nisko ili ne.
ja sam vise tip koji će se strpit i ic kod jedne provjereno, nisam tip od tih koje su stalno tu po oglasu jer nevolim to i gotovo svatko ima svoje ..
 
Pa brate jedno iskustvo termin 14-14:45 izlazi frajer ja ulazim u 47 sta misliš da se istusirala za dvije minute ,naravno pozdravio je i okrenuo se i otišao.
 
Pa brate jedno iskustvo termin 14-14:45 izlazi frajer ja ulazim u 47 sta misliš da se istusirala za dvije minute ,naravno pozdravio je i okrenuo se i otišao.
da ma znam, uzas, kod ove kod koje sam ja bio prošle god cura iz kreveta automatski pod tuš, reko kako ti se da stalno kosu mocit, veli ona ma nema veze imam dobar fen al bitno da je ona čista 😂 kraljica umro sam hahaha
 
da ma znam, uzas, kod ove kod koje sam ja bio prošle god cura iz kreveta automatski pod tuš, reko kako ti se da stalno kosu mocit, veli ona ma nema veze imam dobar fen al bitno da je ona čista 😂 kraljica umro sam hahaha
A sve ti je to stvar da li čovjek ima nekog u životu pa onako ponekad ako mu sta iskoci ode odradi i Cao, kažem za ove mlade momke da se paze ,men boli k... mogu čekati da naleti .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh