ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Neki za Claritu pišu loše...ti zadovoljniji...očito je stvar i u njihovom raspoloženju a i kako im se tko sviđa...nisu ni one roboti! Ne bi ni mi sa svakom isto..ni za svu lovu.Treba biti realan.
Normalno,ovisi kakav im je dan..uglavnom Kate kolumbijka sa EGE,uzeo pola sata,800kn..za brzinski odradit je top,ali nista vise..
Preporuka za Zoi,trenutno je dosla u zagreb,al vj ce doci i do pule..bio kod nje u 10.mjesecu,1h 200eur..nikad bolje ulozene pare..pa ako tko zeli i naleti..
 
Evo dvije recenzije od mene, ako nekom zatreba.
Mlada Ukrainka, slike fotoshop brutalan kao i uvijek. Ali ona je na slikama. Mlada cura, zgodna dobro tjelo, sise silikoni i to dobri. Nosi aparatic za zube sto malo kvari dojam a ne vidi se na slici.
Akcija losa, pusenje nis posebno, sve sa kondomom, mehanicki, samo da odradi. Mozes mjenjat poze i puno toga al ko da lutku jebes. Inace ljubazna, dobar engleski ali 1200 pola sata, ne isplati se definitivno. Bio sam razocaran pa sam posjetio jos jednu ovaj put Kolumbijku
Fotoshop je opet brutalan, ali zgodna cura. Reko bi obicna kvartovska cura, samo Latina, jako lijepa u licu, tjelo isto dobro manje sise al nelose. Isto sve sa kondomom, surađuje, radi sve sto joj kazes ali bez nekog entuzjazma, isto ko da jebes lutku. Trosak 800 pola sata, prihvatljivo tko zeli probat ljepuskastu Latinu, 1550 sat,
previse definitivno. Engleski kao prica, al dosta toga ne razumije sto meni i nije bitno jer nisam dosao pricat. Inace od ovih strankinja se moglo naletit na one koje su stvarno top, u akciji i izgledu. Al to je sve lutrija, kako naletis, ove su srednja zalost i preskupe za to sto nude. Tko ide savjetujem da uzme pola sata, pa ako ti je dobro lako nadoplatis jos pola.
Sabrinu sam ganjo jos ljetos ali nisam stigo do nje.htio ic sada pod definitivno pa pogledso recenzije sve do jedna kao i tvoje iskustvo pa odustao od nje.
 
Bio jucer,katastrofa,nezainteresirana,nema ljubljenja,a pise da ima,vec dok smo se culi pokazuje nezainteresiranost,odgovara svakih sat,pa sam cekao ispred 20 min,uzas od zenske,sise silikoni neke masnice po njima,fuj
 
pa bile su loše recenzije za Julijanu a i za ove iznad, nekuzim kad će ekipa shvatit da one loše agencija šalje po gradovima gdje nema ponude a i svako malo bolje upućen zna da to nisu cure nikakve veće klase, sve u istom stanu, ko na kolodvoru, oblaci se nakon seksa i ide po hranu, higijena nula, al dobro kako tko voli.
 
pa bile su loše recenzije za Julijanu a i za ove iznad, nekuzim kad će ekipa shvatit da one loše agencija šalje po gradovima gdje nema ponude a i svako malo bolje upućen zna da to nisu cure nikakve veće klase, sve u istom stanu, ko na kolodvoru, oblaci se nakon seksa i ide po hranu, higijena nula, al dobro kako tko voli.
Katastrofa,najradje bi joj glavu otkinuo,jebo sam joj mater,jos se buni,jbga nisam vdjeo recenziju,
Do sad najbolja iskustva sam imao,sa curama iz crazy drive club,barem ja
 
Eto moja prva recenzija ovdje. Vezanu za "punija plavuša pula". Zadovoljstvo curom od mene je 99% njome. Ovaj 1%ide u ne prilog samo što je malo punašnija😁😁😁
Cura je komad žena, nije za dečke niskog rasta... Pristup joj je odličan, korektna, osjećaj s njom je kao da ste sa curom.. U početku veze... Cura se trudi, želi da vam udovolji, da za cijenu koju ste dali ostanete zadovoljini, odete sa smješkom... Ja jesam...
Velika mi je promjena bila nakon ove iz Novigrada... Mlada je, lijepa, mekana, ne požuruje... Meni top...
Želim svima sretno u novoj i što više ovakvih cura😁😁😁

Eto moja prva recenzija ovdje. Vezanu za "punija plavuša pula". Zadovoljstvo curom od mene je 99% njome. Ovaj 1%ide u ne prilog samo što je malo punašnija😁😁😁
Cura je komad žena, nije za dečke niskog rasta... Pristup joj je odličan, korektna, osjećaj s njom je kao da ste sa curom.. U početku veze... Cura se trudi, želi da vam udovolji, da za cijenu koju ste dali ostanete zadovoljini, odete sa smješkom... Ja jesam...
Velika mi je promjena bila nakon ove iz Novigrada... Mlada je, lijepa, mekana, ne požuruje... Meni top...
Želim svima sretno u novoj i što više ovakvih cura😁😁😁
Koji je kontakt? Hvala
 
Kako te dočeka?
A kako te doceka zabundana do usiju. Treba ti pola sata da je skines i onda mozes pocet. U biti to je izazov da otkrijes sto je ispod. Salu na stranu sto se tice cura je super od pocetka do kraja.prostor isto ja sam pre zadovoljan jedino nemoj ecekivat ruskinju s ege.koliko para tolko muzike ali muzika je dobra.
 
nema ti nje vise tu nit će doc nakon sto su je napali bez razloga,cura se lijepo ponudila i eto,zaboravi neće doc u Rijeci je
Nije istina ti si bio zadovoljan jer ti je dala.ima nas brdo koje je zavlacili posaljes mail odgovori i onda muk. Mogu ibrazumijet da nece sa svakim ali onda ili nemoj odgvorit pa nista ili biraj ekipu bezboglasavanja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh