Iskustva sa parovima

Grupa se zove :

Iskustva sa parovima​

i ako imaš neko iskustvo koje bi podjelio/preporucio drugima onda napišeš, ako tražiš info o nekom paru, također si na pravoj grupi, a ako pišeš oglas u ovoj grupi onda je to spam. Ti je sad jasnije?
 
E sad da ja znam to obrisat moj post ja bi skinija trazija sam al neznam jbg al za drugi put eto znam sto se smi a sto nesmi i zahvaljujem na tom , a iskustvo je privatno (prijatelji smo u drustvu istom u zadru) oba para i nisu na nikakvom oglasniku nit bi bilo fer da to izjavljujem u javnost
 
Tražim muškarca koji je normalan (što se ovdje rijetko nalazi) i koji nema problema sa dužim upoznavanjem - čitaj ima strpljenja, za moguć dogovor oko trojke.

Muž bi bio pasivan na početku, kasnije bi se možda i pridružio, a ono što je bitno je duže međusobno upoznavanje i kemija. Također, više volim nježni, romantični seks uz ljubljenje, diranje, maženje, tako da ovi koji planiraju samo "uletiti", ne moraju se javljati.

Do 35 godina, visine iznad ili oko 180 cm. Poželjno pismen u komunikaciji, pristojan, da zna izreći više od 2 suvisle rečenice i obrazovan. Područje Zagreba i uže okolice.

Slobodno neka se javi u inbox ako se takav netko prepozna i ako ga uopće tu ima.
 
Tražim muškarca koji je normalan (što se ovdje rijetko nalazi) i koji nema problema sa dužim upoznavanjem - čitaj ima strpljenja, za moguć dogovor oko trojke.

Muž bi bio pasivan na početku, kasnije bi se možda i pridružio, a ono što je bitno je duže međusobno upoznavanje i kemija. Također, više volim nježni, romantični seks uz ljubljenje, diranje, maženje, tako da ovi koji planiraju samo "uletiti", ne moraju se javljati.

Do 35 godina, visine iznad ili oko 180 cm. Poželjno pismen u komunikaciji, pristojan, da zna izreći više od 2 suvisle rečenice i obrazovan. Područje Zagreba i uže okolice.

Slobodno neka se javi u inbox ako se takav netko prepozna i ako ga uopće tu ima.
Pozdrav i ja sam zainteresiran
 
Tražim par koji želi threesome ili samo da ih se gleda dok drkam. Kako se dogovorimo tako će biti. Higijena, zdravlje i diskrecija zajamčena, prostor vaš. Javite se u inbox. Pozdrav!
 
Tražim muškarca koji je normalan (što se ovdje rijetko nalazi) i koji nema problema sa dužim upoznavanjem - čitaj ima strpljenja, za moguć dogovor oko trojke.

Muž bi bio pasivan na početku, kasnije bi se možda i pridružio, a ono što je bitno je duže međusobno upoznavanje i kemija. Također, više volim nježni, romantični seks uz ljubljenje, diranje, maženje, tako da ovi koji planiraju samo "uletiti", ne moraju se javljati.

Do 35 godina, visine iznad ili oko 180 cm. Poželjno pismen u komunikaciji, pristojan, da zna izreći više od 2 suvisle rečenice i obrazovan. Područje Zagreba i uže okolice.

Slobodno neka se javi u inbox ako se takav netko prepozna i ako ga uopće tu ima.
Javi se u inbox
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh