Iskustva sa parovima

Mislim da niste u pravu,ozbiljan par si može naći par za druženje..a i solo ženu,samo treba malo truda i kulture....najveći problem je sa solo tipovima koji traže parove za zabavu jer traže stotinjak fotografija,malo hotanja kroz poruke i kojekakve gluposti...uz sve to svi se predstavljaju kao galantni a kad im se kaže određeni iznos onda ili nestanu ili nemogu danas nego za pet,deset ili trideset dana....ali u međuvremenu se uredno javljaju sa zahtjevima za fotke,videa i naravno opisom kako bi oni jebali nečiju ženu ili curku:)
Ja mislim da sam u pravu, evo i sad kazete da se neko predstavlja kao galantni, trazi slike i sl, kad mu se kaze odredjenji iznos ne javlja se.
Drug to se ne radi radi novca vec radi uzitka, kakav novac kakvo naplacivanje, ti parovi koji naplacuju, vjerovatno ne rade to radi uzitka vec da namaknu lovu. Velika je to razlika.
Opet kazete da se neko javlja paru, nema para ozbiljnog ili cure pojedinca koja bi se druzila. Opet prevladavaju "galantni" pojedinci koji ce ga izdrkat i to je to.
 
Mislim da niste u pravu,ozbiljan par si može naći par za druženje..a i solo ženu,samo treba malo truda i kulture....najveći problem je sa solo tipovima koji traže parove za zabavu jer traže stotinjak fotografija,malo hotanja kroz poruke i kojekakve gluposti...uz sve to svi se predstavljaju kao galantni a kad im se kaže određeni iznos onda ili nestanu ili nemogu danas nego za pet,deset ili trideset dana....ali u međuvremenu se uredno javljaju sa zahtjevima za fotke,videa i naravno opisom kako bi oni jebali nečiju ženu ili curku:)
Sve stoji sto si rekao....
Ali ako se trazi određeni iznos, to treba nekako kroz kominakciju reci i nije problem....

Bio sam se nasao s jednim parom iz osijeka na kavi i super...popili kavicu i zenska ode na wc, i meni lik trazi 2500kn ali da mu dam da ona nezna....i kad mu dam idemo u apartman....

I to je isto glupa situacija
 
Gle ja samo kazem, da se te stvari rade iz strasti i uzitka, ako par zeli da placa nazvace i ponuditi nekome da bude sa njima u trojci, kazem ako zeli, sto ne kazem da nema parova koji ne naplacuju druzenje sa njima sto je ok ako hoce neko.
Mi to ne trazimo, vec solo cura koja je pojedinac, a zeli nesto probati iz strasti i uzitka, a ne da placam i da je to cista mehanika. To se trazi.



PS: kako ova tema raste, vidim da ima oglasa sa parovima koji nude druzenje, smjesno al tko zna ko je iza tog maila. Vjerovatno opet drkarosi koji bi da mu posaljes penis i to je to sve neko hot dopisivanje.
 
Moja iskustva sa parovima....smokva u 5 godina 8 parova....treba stalno pkacat pretplatu da bi imao priliku javiti se u oravo vrijeme ...sa tri para sam i dalje u kontaktu
 
ja sam dosta puta pokušao na smokvi naći par ali nije bilo rezultata...našao se jedino sa parom vipzg01 na cugi dogovarali susret nakon toga ali oni stalno zauzeti...od parova sam bio par puta sa parom 2horny dok su bili aktivni i mogu reći da je to bilo predivno iskustvo i sa 2 para iz PO nažalost niti oni više nisu aktivni....s jednima se povremeno čujem ali ne bave se više tim jbg.... to je sve bilo uz nagradu dami
 
ja sam dosta puta pokušao na smokvi naći par ali nije bilo rezultata...našao se jedino sa parom vipzg01 na cugi dogovarali susret nakon toga ali oni stalno zauzeti...od parova sam bio par puta sa parom 2horny dok su bili aktivni i mogu reći da je to bilo predivno iskustvo i sa 2 para iz PO nažalost niti oni više nisu aktivni....s jednima se povremeno čujem ali ne bave se više tim jbg.... to je sve bilo uz nagradu dami
E opet se svodi na novac, ide nagrada dami, jer njenom partneru ne smeta da je neko drugi kara plus dobice neku lovu za to.
Kad netko nadje par koji radi iz strasti i zelje onda je to vec drugo.
Pa ima ona za cyber sex, oglas neka Ines, nudi ona sama, i ona i njen partner 500 kn da ih se gleda, ma daj, placat nekom da gledam ljude i to online, da je u zivo pa ok kome to i odgovara.

Vrlo rjedak slucaj naci na solo damu da bi sa parom, prevladavaju muski koji bi jebavali neciju zenu. Sto i tu nemam nista protiv al svodi se na to da dobija nagradu dama.
 
Bok,dali ima koji par iz zg i okolica da se povremeno zabavljamo?iskusan decko,vec preko 10 god sa parovima
 
Na CV-u se inace ne stavlja slika fyi

Bas bi zelili da nas drkarosi zovu u svako doba dana na tel. Odlicna ideja tulipane!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh