Iskustva sa parovima

Bio sa parom sa smokve,mala vrh on obdaren ohoho,bilo je vrh. Tako da se moze i tamo naci samo treba malo kulture imati
 
Ljubavnica i ja smo u potrazi za parom vec skoro godinu dana...i kada treba doci do telefonskog kontakta žena-žena...onda nastaje "muk" s druge strane... ili nas ignoriraju ili ugase profil....
Jbg...tako da je to vjerojatno 95% muskih iza profila parova
 
Ljubavnica i ja smo u potrazi za parom vec skoro godinu dana...i kada treba doci do telefonskog kontakta žena-žena...onda nastaje "muk" s druge strane... ili nas ignoriraju ili ugase profil....
Jbg...tako da je to vjerojatno 95% muskih iza profila parova
Ni samnom nisu htjeli prek mobitela,isao na blef i ostao ugodno iznenaden,popili cugu i otisli kod mene
 
Hetero sam i volim druženje sa parovima,čuo sam i lijepa iskustva,a i ona loša...Volim cucold-hotwife odnos,samo treba biti iskren i pošten i držati se dogovorenog i naravno diskrecije jer ipak smo svi stvarni ljudi...
Ako ima koji par za kvalitetno druženje,normalan sam zdrav,visokih higijenskih navika,stabilan i mobilan,slobodno se javite do 01.08 sam u Zagrebu,a onda okolica Splita...
 
Najveci je problem sto ima previse i solo muskaraca koji traze par.
Parovi se rijetko nude, jedino sto najvise ima gay tipova iza ili onih koji skupljaju slike zena, kao javite se slikom, pa ne saljemo CV za posao.
Ja i zena trazimo jednu curu koja se sudjelovati sa nama, preko oglasa samo naslo curu iz splita koja je za lezbo akciju, uzivo nam je preostalo traziti na partyima, ne bi smo dame sa oglasnika, ipak treba nam nesto cisto jer bi razne kombinacije bile. Vec 3 godine bezuspjesno tragamo.
Jedino sto sam mogao iskusiti trojku je na Jordanovcu u salonu ostalo nista.
3 godine niko nista ej, provucemo pricu kad se negdje na moru sa nekom sretnemo ali sve na nekim pogledima ostane.
Tako da tipa komentara, veceras neki par slobodan sam i sl, ma zaboravite, veoma rijetka pojava.
 
Najveci je problem sto ima previse i solo muskaraca koji traze par.
Parovi se rijetko nude, jedino sto najvise ima gay tipova iza ili onih koji skupljaju slike zena, kao javite se slikom, pa ne saljemo CV za posao.
Ja i zena trazimo jednu curu koja se sudjelovati sa nama, preko oglasa samo naslo curu iz splita koja je za lezbo akciju, uzivo nam je preostalo traziti na partyima, ne bi smo dame sa oglasnika, ipak treba nam nesto cisto jer bi razne kombinacije bile. Vec 3 godine bezuspjesno tragamo.
Jedino sto sam mogao iskusiti trojku je na Jordanovcu u salonu ostalo nista.
3 godine niko nista ej, provucemo pricu kad se negdje na moru sa nekom sretnemo ali sve na nekim pogledima ostane.
Tako da tipa komentara, veceras neki par slobodan sam i sl, ma zaboravite, veoma rijetka pojava.
U pravu ste, svaka rijec je na mjestu
 
U pravu ste, svaka rijec je na mjestu
Mislim da niste u pravu,ozbiljan par si može naći par za druženje..a i solo ženu,samo treba malo truda i kulture....najveći problem je sa solo tipovima koji traže parove za zabavu jer traže stotinjak fotografija,malo hotanja kroz poruke i kojekakve gluposti...uz sve to svi se predstavljaju kao galantni a kad im se kaže određeni iznos onda ili nestanu ili nemogu danas nego za pet,deset ili trideset dana....ali u međuvremenu se uredno javljaju sa zahtjevima za fotke,videa i naravno opisom kako bi oni jebali nečiju ženu ili curku:)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh