INTERNACIONALNA - Iskustva & recenzije

Aj molin te objasni šta spada pod FKK
Hvala
Wellcum, Andiamo, Golden time i tome slični klubovi. Pogledaj na ovom forumu puno se piše i pisalo se o tome. Ukratko, sauna, bazeni, ležaljke i gomila polugolih pičaka na odabir za odstrel prema dogovoru sa njima. Plaća se upad, klopa i bezalkoholna cuga, ogrtač i ručnik uključeni u cijenu upada, karanje cijena posebno....otiđi uzmi 300 europejaca i zabavi se. I nemoj zaboravit napisat recenziju. Želim ti dobar provod !!
 
Wellcum, Andiamo, Golden time i tome slični klubovi. Pogledaj na ovom forumu puno se piše i pisalo se o tome. Ukratko, sauna, bazeni, ležaljke i gomila polugolih pičaka na odabir za odstrel prema dogovoru sa njima. Plaća se upad, klopa i bezalkoholna cuga, ogrtač i ručnik uključeni u cijenu upada, karanje cijena posebno....otiđi uzmi 300 europejaca i zabavi se. I nemoj zaboravit napisat recenziju. Želim ti dobar provod !!
Ma znan za Wellcum i Andiamo oden 2 put godišnje tamo,zadnji put bija u 6 misecu u Adiamo ali vamo na zapadu nisan nikad bija pa neznam šta ocekivati znaci isto ka i vamo.
Baš cu ići u Casabiancu da vidim sta ima tamo ali mislim po slikama da je lošije nego vamo.Recenziju dobijete od mene
 
2 dana budem u Grazu i htio bi se malo provesti. Ima neki Laufhaus da je malo drugačiji? Da nije klasika po sobama.
Vidim da ima neki Peepshow, što bi to bilo?
 
2 dana budem u Grazu i htio bi se malo provesti. Ima neki Laufhaus da je malo drugačiji? Da nije klasika po sobama.
Vidim da ima neki Peepshow, što bi to bilo?
Graz mozes i na booksusi naci dobre cure.
Laufhaus LG126, LH182, Casa Trieste nekad zna imat koju dobru, PG21 mislim. Kad upises u Google izbaci ti.
Klub, sauna - Paradise
 
Tnx. Zanima me nešto da nije klasika.

Ova PARADISE sauna dobro izgleda.
Možeš ti, ili netko ukratko opisati što mogu očekivati ?
U Paradiseu nisam bio. Vjerujem da je slicno kao Wellcum sto se tice stila, placa se upad, muvas se po klubu, sauna, bazen itd i curke cekaju unutra. Nisam bio, samo pretpostavljam jer tako inace funkcioniraju.

Laufhausi su klasika. Sobe, slike na ulazu i ispred soba, kucas vidis tko te doceka pregovaras o usluzi itd.LG126 je dobar, LH182 tak-tak treba obnovu. I jos je dobar LH Leibnitz al je van graza.
 
Ekipa, jel netko nekad koristio EGE ili slicno ali u turskoj? Podrucje alanya. Idem nesto poslovno pa reko usput da isprobam neku turkinju ili nesto. Vidim da na EGE izbaci samo par fake profila i tjt. Jel imaju oni neku svoju stranicu ili forum? Hvala!
 
Ekipa, jel netko nekad koristio EGE ili slicno ali u turskoj? Podrucje alanya. Idem nesto poslovno pa reko usput da isprobam neku turkinju ili nesto. Vidim da na EGE izbaci samo par fake profila i tjt. Jel imaju oni neku svoju stranicu ili forum? Hvala!
Bio ovo ljeto Antalya... Kad gledao doma ege bilo puno dobrih cura ali rijetko koja turkinja... Ali kad stigao tamo blokiralo mi sve takve stranice... Pokusaji preko nekih oglasa, ili preko taxsista... Zivi uzas, od prostora do izbora cura.. I koliko na ege primjetio velika vecina dolazi u tvoj prostor... Antalya ti nije daleko pa tamo probaj nesto nac
 
Bio ovo ljeto Antalya... Kad gledao doma ege bilo puno dobrih cura ali rijetko koja turkinja... Ali kad stigao tamo blokiralo mi sve takve stranice... Pokusaji preko nekih oglasa, ili preko taxsista... Zivi uzas, od prostora do izbora cura.. I koliko na ege primjetio velika vecina dolazi u tvoj prostor... Antalya ti nije daleko pa tamo probaj nesto nac
Ja sam isto bio u Antaliyi i Alanyi. Znaci morao sam koristiti VPN i sve cure koje nude su ili crnacki odroni ili ruskinje/ukrajinke za 250-300e/sat koje ne nude nista usluge.

S druge strane, istanbul/izmir cura kolko oces ruskinje ukrajinke turkinje srpkinje 80-100e/30min do 150e/h
 
Ima li u Grazu neka tajlandska ili azijska masaža s happy endom?
Na googlo ih je nekoliko no ne mogu znati koja ima sretan svršetak. 😊
Trebam danas, tnx.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh