Iksm salon

I mene zanima ima li netko kontakt od Alise ili još bolje Tai, ona isto nažalost više ne radi tamo, a bila je meni najbolja
 
Alisa više ne radi nažalost, a kakva ribetina...nijedna nije dirala jaja ni približno dobro kao ona, a uz to je bila utegnuta i imala top figuru.
Sindi je prosjek, nema dirty talka ništa, a Kia je teški odron od cure.
 
Sada je 80€?
Što nudi za to?
Masaža (tzv:))- gola za 80 eura (tako je bilo prije pola godine, sumnjam da je sad jeftinije).
Masaža - toples (a nema sisa uopće, gole bradavice) za 70 eura.
Ona druga Kia, iste cijene ima.
E sad kad njih dvije usporediš s npr. Nicole i Barbarom koje su u istom cijenovnom rangu, a još Nicole radi i BTB, razlika je nebo i zemlja.
Nicole i Barbara (pogotovo Nicole) su za Sindi i Kiju avioni. Top pice. A i puno bolje masiraju (pogotovo Nicole kad s onim sisetinama klizi po tebi; no, već sam pisao o njima pa da se sad ne ponavljam; imaš i recenzija od drugih forumaša, pa ih pročitaj).
Pa kad već daješ 80 eura za masažu (što je inače bezobrazno skupo) onda ih bar potroši na dobre pice.
Inače Sindi, kao što sam napisao, ne brije noge (mislim nije dlakava ko majmun, ali kad pređeš rukom po nogama osjetiš ih, a i vide se golim okom). Rekla mi je da to neki muškarci vole. WTF.
O.K. dopuštam da neki to vole ali meni se to ne sviđa, a mislim da se niti velikoj većini muških to ne sviđa. Tako da mi nije baš jasna njena logika.
 
Masaža (tzv:))- gola za 80 eura (tako je bilo prije pola godine, sumnjam da je sad jeftinije).
Masaža - toples (a nema sisa uopće, gole bradavice) za 70 eura.
Ona druga Kia, iste cijene ima.
E sad kad njih dvije usporediš s npr. Nicole i Barbarom koje su u istom cijenovnom rangu, a još Nicole radi i BTB, razlika je nebo i zemlja.
Nicole i Barbara (pogotovo Nicole) su za Sindi i Kiju avioni. Top pice. A i puno bolje masiraju (pogotovo Nicole kad s onim sisetinama klizi po tebi; no, već sam pisao o njima pa da se sad ne ponavljam; imaš i recenzija od drugih forumaša, pa ih pročitaj).
Pa kad već daješ 80 eura za masažu (što je inače bezobrazno skupo) onda ih bar potroši na dobre pice.
Inače Sindi, kao što sam napisao, ne brije noge (mislim nije dlakava ko majmun, ali kad pređeš rukom po nogama osjetiš ih, a i vide se golim okom). Rekla mi je da to neki muškarci vole. WTF.
O.K. dopuštam da neki to vole ali meni se to ne sviđa, a mislim da se niti velikoj većini muških to ne sviđa. Tako da mi nije baš jasna njena logika.
Ili odi kod one što se oglašava kao "LIjepa žena".
Ta za 70 eura napravi vrhunski BTB. Baš se žena uživi. Meni najbolji BTB na kojem sam bio.
Ima nekih 47, 48 godina, ali meni jako dobro izgleda za svoje godine. Inače volim milfice.
 
I mene zanima ima li netko kontakt od Alise ili još bolje Tai, ona isto nažalost više ne radi tamo, a bila je meni najbolja

Vratila se Alisa iz kultne Žumberačke, pod drugim imenom i u drugom salonu 😂
Samo što je sad cijena duplo veća praktički za sve usluge, ako napravimo konverziju po fixnom tečaju 1€ = 7.53450 HRK
Tako da dogovor nažalost nije pao i bio je okret i napuštanje salona.
 

Vratila se Alisa iz kultne Žumberačke, pod drugim imenom i u drugom salonu 😂
Samo što je sad cijena duplo veća praktički za sve usluge, ako napravimo konverziju po fixnom tečaju 1€ = 7.53450 HRK
Tako da dogovor nažalost nije pao i bio je okret i napuštanje salona.
80 eura traži da masira gola (50 ako je obučena). Tako je naveo jedan forumaš u recenziji.
Isto toliko traže i Sindi i Kia iz Žumberačke (još od početka godine su im te cijene).
Tako da se samo prilagodila tržištu.
A svi je jako hvale, koliko sam čitao sve sami hvalospjevi o njoj.
Nisam bio kod nje pa ne znam, ali sam bio kod Kije koja je za kurac, i kod Sindi koja je čisto prosječna, pa ako je Alisa tako dobra kako puno njih piše, onda i nije preskupa u usporedbi s ove dvije (iako je 80 eura realno previše za masažu i drkicu).
 

Vratila se Alisa iz kultne Žumberačke, pod drugim imenom i u drugom salonu 😂
Samo što je sad cijena duplo veća praktički za sve usluge, ako napravimo konverziju po fixnom tečaju 1€ = 7.53450 HRK
Tako da dogovor nažalost nije pao i bio je okret i napuštanje salona.
A gdje je taj novi salon?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh