A gdje siCD sam volim obuci žensku robicu, halteri, suknja… ako ima netko da zeli da mu izdrkam samo javi se
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
A gdje siCD sam volim obuci žensku robicu, halteri, suknja… ako ima netko da zeli da mu izdrkam samo javi se
Neko je peder i prizna a neko pusi kurac a hetero je...sve je to za ljudeNemojte se svadjati ovdje, čitam komentare a ne vašu svadju, netko voli pušiti kurac a netko ne
Chatgpt ti piše ove mudrosti?Neko je peder i prizna a neko pusi kurac a hetero je...sve je to za ljude
Ma ne ja sam,ma glej ne osudjujem ima nas svakakvih...barem ne jebu koze bar tog nema tu jos...a to sta vole popusiti kurac,vole da im musko pusi kurac,vole da ih trandja jebe,kao to je zensko mada mi nije jasno od kad cura ima kurac kojoj ga pusis...ma svi su oni hetero...kao sta naslov kaze hetero gay pusenje...gay is ok...jebite se u prkno pusite si kurceve jedni drugima koga briga...Chatgpt ti piše ove mudrosti?![]()
Ovo ti definitivno chatgpt nije pisao pošto čak i "opušteni" model pazi na pravopis. Priznaj od koga si prepisivao?Ma ne ja sam,ma glej ne osudjujem ima nas svakakvih...barem ne jebu koze bar tog nema tu jos...a to sta vole popusiti kurac,vole da im musko pusi kurac,vole da ih trandja jebe,kao to je zensko mada mi nije jasno od kad cura ima kurac kojoj ga pusis...ma svi su oni hetero...kao sta naslov kaze hetero gay pusenje...gay is ok...jebite se u prkno pusite si kurceve jedni drugima koga briga...
Priznaj da si fakultetski obrazovan idiotOvo ti definitivno chatgpt nije pisao pošto čak i "opušteni" model pazi na pravopis. Priznaj od koga si prepisivao?
Ja mislim da je malo glupo pušit kurac a reć da si hetero..A da ti peder samo puši možda i možeš biti hetero.., ili si baš bisex?Neko je peder i prizna a neko pusi kurac a hetero je...sve je to za ljude
@JRK pusi za mali machiatoAko ima tko da bi ga popušio nek se javi porukom.
Pa evo ima smisla to sta kazes,al kakonti se digne kurac ako nisi bar djelom gej a pusi ti muskaracJa mislim da je malo glupo pušit kurac a reć da si hetero..A da ti peder samo puši možda i možeš biti hetero.., ili si baš bisex?
Pazi da ti ne bi pušio za free. Nemoj previše vjerovati u forumsku anonimnost.@JRK pusi za mali machiato
Tko god ti ga uzme u usta i puši će ti se dignuti..Pa evo ima smisla to sta kazes,al kakonti se digne kurac ako nisi bar djelom gej a pusi ti muskarac
Ahahahahaah hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahah meni se ne digne ni ako mi ruzna zenska pusi kamoli tipTko god ti ga uzme u usta i puši će ti se dignuti..
Meni neces pusiti sigurno frendePazi da ti ne bi pušio za free. Nemoj previše vjerovati u forumsku anonimnost.
Prijatelj ti je pusio priznajRekao mi prijatelj..
|
Učiteljica iz predgrađa traži... Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|
|
Tel: 064/677-677
|