Granny

Dobar vam dan..
Ima li vas ovdje koji posjećujete GILF-ice i da su one iz Zagreba?
Molio bih vas da mi pošaljete konkretan odgovor u privatnu prepisku ( broj moba, mail, link na oglas...)
Unaprijed se zahvaljujem
 
Pozdrav ljudi,
ovo mi je prvi post pa unaprijed isprike ako ne radim što kako treba, ondosno kao postoji kakva procedura koju sam preskočio. Trebam vašu pomoć sa savjetom.
Uskoro dolazim u Zagrebu i volio bi se naći s nekom starijom ženom iznad 50 godina. Izgled mi nije toliko važan koliko da je simpatična i normalna, i da je obavezno potpuno depilirana. Poželjno je i da postoji mogućnost zajedničkog tuširanja.
Eto, ako imate koju preporučiti bio bih vam zahvalan.
 
Pozdrav ljudi,
Uskoro dolazim u Zagrebu i volio bi se naći s nekom starijom ženom iznad 50 godina. Izgled mi nije toliko važan koliko da je simpatična i normalna, i da je obavezno potpuno depilirana. Poželjno je i da postoji mogućnost zajedničkog tuširanja.
Eto, ako imate koju preporučiti bio bih vam zahvalan.

Evo kompa i samo rokaj zguza! 👍
 
Jastrebarsko (50)
Žena veći dio godine provodi u ST-u ali sada navodno do kraja ljeta ostaje ovdje.
Lokacija: okolica Klinča Sela
(cca.5 km od pumpe Petrol)
Cijena: 1/2 h 55€

Mislim da je Sonja ako sam dobro upamtio. Godine bi mogle biti 55+
Opuštena je i vrlo pričljiva, oblači se utegnuta u tajice i visoke čizme što na prvi dojam izgleda sasvim ok. no treba i poprilično vremena da to sve skine sa sebe no nema žurbe. 😃
Nema požurivanja niti forsira ikakvu akciju no za moj dojam malo previše priča.
Uredna je, grudi 4, pica nije depilirana samo uređena.
Kome je to privlačno, da ljubi se i traži liz...puši ga bez filtera i fino ga guta tako da je oralna obrada dobra. Akcija naravno sa zaštitom, dobro surađuje i voli se namjestiti u više poza, nema ništa protiv žešće akcije čak bi rekao da joj i odgovara hard sex...ne radi anal.

Prostor je u kući, ugodan, uredan i čist...parking u dvorištu, sve ok.

https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...antna-gospoda-50-g-jastrebarsko-oglas-5232436
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh