Gospodarica se sprema za...

robzg

New member
Ja Gospodarica i moj osobni rob zivimo skupa i sve je podredjeno mojim zeljama , potrebno hirovima....
naravno on mi je vjeran odan i obozavama ma sto radila

Danas me mora pripremiti za mog ljubavnika , pozeljela sam klasicni seks a to se naravno ne radi s robom.

Robe da li je voda u kadi spremna za mene. Da Gospodarice.
u redu dodji i skini me
mmm kako me pazljivo skida njezno i vidim kako uziva u tome . Pljas samar lakse malo s najlonkama neces ih valjda potrgati. mrmlja oprostite Gospodarice.
Dok me kupa , sapuna govorim mu gdje idem i sto cu raditi
mmm robe moras znati kako mu je veliki i lijep i sigurno cu uzivati u njemu
nije poput tvog sitni i neupotrebljiv. mmm morat cu mu i pusiti a znas da sam dobra u tome hahaha
ustvari nemas pojma niti ces ikad saznati hahaha

Robe da li to to pokusavas imati erekciju?
Da Gospodarice.
vidim da kavez na penisu odlicno funkcionira , boli li?
Da Gospodrice
odlicno moras se nauciti kontrolirati erekcije
koliko dana je proslo od zadnjeg praznjenja?
14 dana Gospodarice
odlicno mislim da cemo pricekati jos koji dan , za koji dan mi dolazi prijateljica u posjet i mozda onda ispraznimo te zajedno ahhahhah , samo ona ne voli muskarce tako da se ne nadas previse.

Odlazim u sobu gdje me rob treba obuci za ljubavnika.
Cipkaste gacice minijaturne , grudnjak...
Robe opet ti se dize?
Da Gospodarice
Morat cu ti nabaviti kavez s siljcima iznutra mozda te to nauci pameti i kontroli. Zelis nesto reci
Da Gospodarice
REci
Tesko se mogu kontrolirati pored Vas kad ste prekrasni i obozavam VAs
hahaha lijepo receno ali danas zelim klasicni seks a to s tobom nije moguce...
 
Ja Gospodarica i moj osobni rob zivimo skupa i sve je podredjeno mojim zeljama , potrebno hirovima....
naravno on mi je vjeran odan i obozavama ma sto radila

Danas me mora pripremiti za mog ljubavnika , pozeljela sam klasicni seks a to se naravno ne radi s robom.

Robe da li je voda u kadi spremna za mene. Da Gospodarice.
u redu dodji i skini me
mmm kako me pazljivo skida njezno i vidim kako uziva u tome . Pljas samar lakse malo s najlonkama neces ih valjda potrgati. mrmlja oprostite Gospodarice.
Dok me kupa , sapuna govorim mu gdje idem i sto cu raditi
mmm robe moras znati kako mu je veliki i lijep i sigurno cu uzivati u njemu
nije poput tvog sitni i neupotrebljiv. mmm morat cu mu i pusiti a znas da sam dobra u tome hahaha
ustvari nemas pojma niti ces ikad saznati hahaha

Robe da li to to pokusavas imati erekciju?
Da Gospodarice.
vidim da kavez na penisu odlicno funkcionira , boli li?
Da Gospodrice
odlicno moras se nauciti kontrolirati erekcije
koliko dana je proslo od zadnjeg praznjenja?
14 dana Gospodarice
odlicno mislim da cemo pricekati jos koji dan , za koji dan mi dolazi prijateljica u posjet i mozda onda ispraznimo te zajedno ahhahhah , samo ona ne voli muskarce tako da se ne nadas previse.

Odlazim u sobu gdje me rob treba obuci za ljubavnika.
Cipkaste gacice minijaturne , grudnjak...
Robe opet ti se dize?
Da Gospodarice
Morat cu ti nabaviti kavez s siljcima iznutra mozda te to nauci pameti i kontroli. Zelis nesto reci
Da Gospodarice
REci
Tesko se mogu kontrolirati pored Vas kad ste prekrasni i obozavam VAs
hahaha lijepo receno ali danas zelim klasicni seks a to s tobom nije moguce...
Hm, možda bi ljubavnik na kraju malo se zaigrao s robom.
 
Ja sam Marina. Otvorena sam, iskrena i prijateljski raspoložena pojedinac koji traži iskustva upoznavanja s novim ljudima. Volim putovati, istraživati nove kulture i upoznavati različite perspektive. U slobodno vrijeme uživam u aktivnostima na otvorenom, kao što su planinarenje, vožnja bicikla i šetnje uz obalu. Također sam strastvena o umjetnosti i volim posjećivati izložbe i koncerte. Ovdje sam s nadom da ću pronaći osobu koja je otvorena, razumna i koja cijeni dobru komunikaciju i sex . Ako ste zainteresirani za upoznavanje i dijeljenje nezaboravnih trenutaka, slobodno me kontaktirajte. Veselim se novim poznanstvima! Telegram 0915894340
 
Ja sam Marina. Otvorena sam, iskrena i prijateljski raspoložena pojedinac koji traži iskustva upoznavanja s novim ljudima. Volim putovati, istraživati nove kulture i upoznavati različite perspektive. U slobodno vrijeme uživam u aktivnostima na otvorenom, kao što su planinarenje, vožnja bicikla i šetnje uz obalu. Također sam strastvena o umjetnosti i volim posjećivati izložbe i koncerte. Ovdje sam s nadom da ću pronaći osobu koja je otvorena, razumna i koja cijeni dobru komunikaciju i sex . Ako ste zainteresirani za upoznavanje i dijeljenje nezaboravnih trenutaka, slobodno me kontaktirajte. Veselim se novim poznanstvima! Telegram 0915894340
Bok javljam se na oglas. Zvao sam vas Tomislav
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh