Gospodarica se sprema za...

robzg

New member
Ja Gospodarica i moj osobni rob zivimo skupa i sve je podredjeno mojim zeljama , potrebno hirovima....
naravno on mi je vjeran odan i obozavama ma sto radila

Danas me mora pripremiti za mog ljubavnika , pozeljela sam klasicni seks a to se naravno ne radi s robom.

Robe da li je voda u kadi spremna za mene. Da Gospodarice.
u redu dodji i skini me
mmm kako me pazljivo skida njezno i vidim kako uziva u tome . Pljas samar lakse malo s najlonkama neces ih valjda potrgati. mrmlja oprostite Gospodarice.
Dok me kupa , sapuna govorim mu gdje idem i sto cu raditi
mmm robe moras znati kako mu je veliki i lijep i sigurno cu uzivati u njemu
nije poput tvog sitni i neupotrebljiv. mmm morat cu mu i pusiti a znas da sam dobra u tome hahaha
ustvari nemas pojma niti ces ikad saznati hahaha

Robe da li to to pokusavas imati erekciju?
Da Gospodarice.
vidim da kavez na penisu odlicno funkcionira , boli li?
Da Gospodrice
odlicno moras se nauciti kontrolirati erekcije
koliko dana je proslo od zadnjeg praznjenja?
14 dana Gospodarice
odlicno mislim da cemo pricekati jos koji dan , za koji dan mi dolazi prijateljica u posjet i mozda onda ispraznimo te zajedno ahhahhah , samo ona ne voli muskarce tako da se ne nadas previse.

Odlazim u sobu gdje me rob treba obuci za ljubavnika.
Cipkaste gacice minijaturne , grudnjak...
Robe opet ti se dize?
Da Gospodarice
Morat cu ti nabaviti kavez s siljcima iznutra mozda te to nauci pameti i kontroli. Zelis nesto reci
Da Gospodarice
REci
Tesko se mogu kontrolirati pored Vas kad ste prekrasni i obozavam VAs
hahaha lijepo receno ali danas zelim klasicni seks a to s tobom nije moguce...
 
Ja Gospodarica i moj osobni rob zivimo skupa i sve je podredjeno mojim zeljama , potrebno hirovima....
naravno on mi je vjeran odan i obozavama ma sto radila

Danas me mora pripremiti za mog ljubavnika , pozeljela sam klasicni seks a to se naravno ne radi s robom.

Robe da li je voda u kadi spremna za mene. Da Gospodarice.
u redu dodji i skini me
mmm kako me pazljivo skida njezno i vidim kako uziva u tome . Pljas samar lakse malo s najlonkama neces ih valjda potrgati. mrmlja oprostite Gospodarice.
Dok me kupa , sapuna govorim mu gdje idem i sto cu raditi
mmm robe moras znati kako mu je veliki i lijep i sigurno cu uzivati u njemu
nije poput tvog sitni i neupotrebljiv. mmm morat cu mu i pusiti a znas da sam dobra u tome hahaha
ustvari nemas pojma niti ces ikad saznati hahaha

Robe da li to to pokusavas imati erekciju?
Da Gospodarice.
vidim da kavez na penisu odlicno funkcionira , boli li?
Da Gospodrice
odlicno moras se nauciti kontrolirati erekcije
koliko dana je proslo od zadnjeg praznjenja?
14 dana Gospodarice
odlicno mislim da cemo pricekati jos koji dan , za koji dan mi dolazi prijateljica u posjet i mozda onda ispraznimo te zajedno ahhahhah , samo ona ne voli muskarce tako da se ne nadas previse.

Odlazim u sobu gdje me rob treba obuci za ljubavnika.
Cipkaste gacice minijaturne , grudnjak...
Robe opet ti se dize?
Da Gospodarice
Morat cu ti nabaviti kavez s siljcima iznutra mozda te to nauci pameti i kontroli. Zelis nesto reci
Da Gospodarice
REci
Tesko se mogu kontrolirati pored Vas kad ste prekrasni i obozavam VAs
hahaha lijepo receno ali danas zelim klasicni seks a to s tobom nije moguce...
Hm, možda bi ljubavnik na kraju malo se zaigrao s robom.
 
Ja sam Marina. Otvorena sam, iskrena i prijateljski raspoložena pojedinac koji traži iskustva upoznavanja s novim ljudima. Volim putovati, istraživati nove kulture i upoznavati različite perspektive. U slobodno vrijeme uživam u aktivnostima na otvorenom, kao što su planinarenje, vožnja bicikla i šetnje uz obalu. Također sam strastvena o umjetnosti i volim posjećivati izložbe i koncerte. Ovdje sam s nadom da ću pronaći osobu koja je otvorena, razumna i koja cijeni dobru komunikaciju i sex . Ako ste zainteresirani za upoznavanje i dijeljenje nezaboravnih trenutaka, slobodno me kontaktirajte. Veselim se novim poznanstvima! Telegram 0915894340
 
Ja sam Marina. Otvorena sam, iskrena i prijateljski raspoložena pojedinac koji traži iskustva upoznavanja s novim ljudima. Volim putovati, istraživati nove kulture i upoznavati različite perspektive. U slobodno vrijeme uživam u aktivnostima na otvorenom, kao što su planinarenje, vožnja bicikla i šetnje uz obalu. Također sam strastvena o umjetnosti i volim posjećivati izložbe i koncerte. Ovdje sam s nadom da ću pronaći osobu koja je otvorena, razumna i koja cijeni dobru komunikaciju i sex . Ako ste zainteresirani za upoznavanje i dijeljenje nezaboravnih trenutaka, slobodno me kontaktirajte. Veselim se novim poznanstvima! Telegram 0915894340
Bok javljam se na oglas. Zvao sam vas Tomislav
 
Bok trazim iz Zg gospodaricu da je malo stroga. Imam iskustva vec s gospodaricom..Moj broj je 0998356483.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh