Gdje volite najvise svrsiti?

apsolutno bez konkurencije najbolje je u nju, to je definitivno najbolji feeling... 😉

ali jednom sam tijekom pušenja na njen zahtjev po naočalama na njezinom licu... nemam nikakav fetiš inače na to, ali iz nekog razloga me toliko napalilo da je odmah slijedila druga runda 😉
 
na jezik i onda da se cidi po cicama pa malo slajd među cice i kad se počne opuštat ide trljanje po obrazima i usnama i onda opet u usta 👅
 
Kako uspijes izdrzat 7 dana da je svrsis hahahh ja ne mogu 1
U vojsci prvi put nisam dve nedelje tačno jer smo bili prezauzeti, imali borbene smene po 24h/7 i nisam ni video ni pomislio na žensko. I odem da se istuširam uveče, imali smo tuš kabinu, nije bilo ono čoporativno kupanje :) i uperim ja tuš da se operem dole i krene da prska samo od sebe, ogromna količina sperme i strava osećaj. Od tad ponekad pravim pauze kad ima razloga, imao sam devojku koja je išla u drugi grad u školu pa sam po 5-6 dana pravio pauze bez problema, teško je samo prva dva dana.
 
Slazem se,dan dva i onda se naviknes,al kad nakon toga pocne spricat u mlazovim ko da pisam...sad imam jednu stariju tako da samo svrsavam u nju..inace po guzi,ledjima,faci....
 
  • Like
reagiranja: NGL

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh