Gabrijela

sta je,pa nije valjda toliko losa?Iskustva?
pa mislim to nije moj tip niti malo slike i uzivo nisu iste ali aj dobro mozes pric priko toga.inace pristupacna je skroz nisan je kontaktira priko nicega nego san je vidija uzivo na ultri i neznan za price za naplacivanje itd ja san se pravija da je neznan i da nekoristim nikakve mreze.i koliko san mislija da ima iskustva jebe se 4/10 ono riba stil samo lezi
 
pa mislim to nije moj tip niti malo slike i uzivo nisu iste ali aj dobro mozes pric priko toga.inace pristupacna je skroz nisan je kontaktira priko nicega nego san je vidija uzivo na ultri i neznan za price za naplacivanje itd ja san se pravija da je neznan i da nekoristim nikakve mreze.i koliko san mislija da ima iskustva jebe se 4/10 ono riba stil samo lezi
Samo lezi i 200 eura uzme...nije ni luda
 
ma jedino uzima ako si mačan i pitas je priko"oglasa" ili cega vec uzivo da joj prides i ok si joj nebi ti uzela ona je luda oce se jebavat stalno
Ma sve 5...ali ako se hoce stalno jebat, a samo lezi kako ti kazes. Nije mi to to, volim da i mene i zenske ima svudi:)... Pogotovo za 200 eura... Racunaj da je to nekome cetvrtina, nekome petina place, a odr u sat..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh