Foot fetish

Fala na recenziji. Ja sam bio davno kod Barbare. Prije 6 godina sigurno… Tad je bila normalnija. Bez ega i nadrealne cijene usluge. Cura je zgodna, srednje građe, ali njezin foot fetish i footjob ne vrijede 100 eura. Pretpostavljam da je Nicole slična priča. Ne znam, ali očito je teško naći neki kvalitetan foot fetish danas.
Slazem se....ja sam je zvao na Barbaru mislim pri tome
Rekla mi je za komplet foot uslugu 140e...pa kj je s glavom haloooo
Nema sanse da joj dam za to
Ajde jos da je i odnos i nesto ali to bi bilo za 1h realka neka a ne za pola sata
 
Kaj se tice tih cijena u Zg-u za ulozeno/ dobiveno ( BDSM i fetisha ). Po meni MsMaltreTina sa Fetlife-a je odlican izbor. Znaci za 100€ 2h. Sve vrste fetisha, BDSM-a . Zena je super, simpaticna, komukativna, voli i uziva u fetishima ( i sama ga ima , voli vintage samostojece i haltere ). Nije neka tamo daj pare i ko te jebe, stopala ima lijeoa mala 36/37, guza top niska ženskica 160 cm, ali zbilja lijepe grade. Jedino sta nema svoj prostor , ali uvijek se moze nac i nije nikakav problem naci prostor kad ih ima.

 
Upravo se registrirao, cini ye super stvar. Samo se jos snalazim oko pretraga.
Odma sam followao tu koju si spomenuo.
 
Malo sam detaljnije pogleda stopala od ove navedene na Fetlife, nisu mi nesto... prenabijena nekako i nisu mi lijepa, osim ako me slika vara a sumnjam. Palci su joj isto cudni.
 
Malo sam detaljnije pogleda stopala od ove navedene na Fetlife, nisu mi nesto... prenabijena nekako i nisu mi lijepa, osim ako me slika vara a sumnjam. Palci su joj isto cudni.do
Improviziraj. Velis joj da navuce deblje najlonke i pokrije se neke sitnice🤣😂🤣😂!
A i uzivo su joj lijepsa nego na slikama. Za taj novac i njenu volju rada i truda oko BDSM-a i fetisha sitnice su zanemarive. Kada ce vise bit foot bozica u Hr. onda cemo moc birat bolje i diskutirat detaljnije o sitnicama. Za sad se moramo zadovoljit i sa onim sta se kvalitetnije nudi od plavog oglasnika😃😊
 
Improviziraj. Velis joj da navuce deblje najlonke i pokrije se neke sitnice🤣😂🤣😂!
A i uzivo su joj lijepsa nego na slikama. Za taj novac i njenu volju rada i truda oko BDSM-a i fetisha sitnice su zanemarive. Kada ce vise bit foot bozica u Hr. onda cemo moc birat bolje i diskutirat detaljnije o sitnicama. Za sad se moramo zadovoljit i sa onim sta se kvalitetnije nudi od plavog oglasnika😃😊
Bas gledam malo oglas...ova MsMaltreTina sa Fetlife-a izgleda kao da je ista kao ova na oglasu (slicne noge, stopala,cipele i parket u sobi)? https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/dominacija-oglas-5515929
 
Jel ima netko novih iskustava sa footjobovima kod ovih sto nemaju foot fetish naveden u oglasu? Zanima me kak stoji ponuda jer je helena prepreskupa, plavokosu nemoguce dobit ako nisi penzic sa 24h slobodnih sati u danu, lijepa zena je isto nedostupna pol vremena.

Ako netko ima lijepih iskustava i da nisu zenske bile totalne amaterke nek slobodno podijeli, osobno sam zvao par ovih iz novog zga ali mi je predaleko ici do tamo s istoka i dati 80e za pucanj u prazno (jednom sam oso kod jedne malicke na utrine i bio je koma footjob nije znala kak primit karu uopce)
 
Ja sam prije godinu dana bio kod Alise, onda je još bila u zumberackoj, malo sam ju morao nagovarati za footjob ali pristala je i bilo je jako dobro
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh