Foot fetish

Sunce ti žarko koliko su ove dvije brutalne, rade dominaciju u paru, jel bio itko?
Bio kod barbare neki dan na footjobu, dobro sve napravi i to ajde prostor je okej koliko moze bit, ona je simpaticna i sve, al ne vrijedi to 100€, iskreno cak i da zaradujem 5000€ mjesecno, ne bi vrijedilo 100 jer ih je nemoguce dobit, simo tamo, rade do 16h (koji kurac kako da mi 9-17 radnici ikako odemo osim s godisnjeg)

zapravo nijedna u zgu ne vrijedi pare, oslo je sve gore i nista se ne isplati, ovako sam barem otiso kod njih par i vidio, da je sve 30€ jeftinije bilo bi top, ovako se za footjobove ne isplati, po mom misljenju ako naplacuju cijenu klasike za foot, previse…..
 
Bio kod barbare neki dan na footjobu, dobro sve napravi i to ajde prostor je okej koliko moze bit, ona je simpaticna i sve, al ne vrijedi to 100€, iskreno cak i da zaradujem 5000€ mjesecno, ne bi vrijedilo 100 jer ih je nemoguce dobit, simo tamo, rade do 16h (koji kurac kako da mi 9-17 radnici ikako odemo osim s godisnjeg)

zapravo nijedna u zgu ne vrijedi pare, oslo je sve gore i nista se ne isplati, ovako sam barem otiso kod njih par i vidio, da je sve 30€ jeftinije bilo bi top, ovako se za footjobove ne isplati, po mom misljenju ako naplacuju cijenu klasike za foot, previse…..
Fala na recenziji. Ja sam bio davno kod Barbare. Prije 6 godina sigurno… Tad je bila normalnija. Bez ega i nadrealne cijene usluge. Cura je zgodna, srednje građe, ali njezin foot fetish i footjob ne vrijede 100 eura. Pretpostavljam da je Nicole slična priča. Ne znam, ali očito je teško naći neki kvalitetan foot fetish danas.
 

Prije cca godinu dana je radila u Žumberačkoj(Alisa tada bila), foot fetis i foot job je bio 300kn (jako lijepa stopala ima). Sad mi ne želi reći cifru preko telefona, kao dogovor u prostoru. Zanima me jel netko bio na foot fetis seansi u zadnje vrijeme, koliko sad naplacuje?
 

Prije cca godinu dana je radila u Žumberačkoj(Alisa tada bila), foot fetis i foot job je bio 300kn (jako lijepa stopala ima). Sad mi ne želi reći cifru preko telefona, kao dogovor u prostoru. Zanima me jel netko bio na foot fetis seansi u zadnje vrijeme, koliko sad naplacuje?

Pratim!
 

Prije cca godinu dana je radila u Žumberačkoj(Alisa tada bila), foot fetis i foot job je bio 300kn (jako lijepa stopala ima). Sad mi ne želi reći cifru preko telefona, kao dogovor u prostoru. Zanima me jel netko bio na foot fetis seansi u zadnje vrijeme, koliko sad naplacuje?
Običnu masažu dere 50€, b2b 80€, pretpostavljam da FF isto toliko…ja sam se okrenuo zadnji put jer su cijene ipak nerealne.
A da je jebena, je, dok je bila u Zumberackoj i povoljna, redovit sam joj bio
 
Bio kod barbare neki dan na footjobu, dobro sve napravi i to ajde prostor je okej koliko moze bit, ona je simpaticna i sve, al ne vrijedi to 100€, iskreno cak i da zaradujem 5000€ mjesecno, ne bi vrijedilo 100 jer ih je nemoguce dobit, simo tamo, rade do 16h (koji kurac kako da mi 9-17 radnici ikako odemo osim s godisnjeg)

zapravo nijedna u zgu ne vrijedi pare, oslo je sve gore i nista se ne isplati, ovako sam barem otiso kod njih par i vidio, da je sve 30€ jeftinije bilo bi top, ovako se za footjobove ne isplati, po mom misljenju ako naplacuju cijenu klasike za foot, previse…..
Hvala na recenziji, ja sam mislio da one rade samo i isključivo dominaciju i to zajedno sa FF mi se činilo kao oke cijena i sve.
 

Prije cca godinu dana je radila u Žumberačkoj(Alisa tada bila), foot fetis i foot job je bio 300kn (jako lijepa stopala ima). Sad mi ne želi reći cifru preko telefona, kao dogovor u prostoru. Zanima me jel netko bio na foot fetis seansi u zadnje vrijeme, koliko sad naplacuje?
Ako je to ta djevojka, naočale, crvenkasta kosa… ja sam bio na ljeto, ništa specijalno footjob, ljepe noge. Cijena 80 eura.
 
U konacnici odkad je doso euro, ne isplati se ic na foot, budimo realni, drkaju likovima sa stopalima a naplacuju cijenu ko da ga puše.
Helena je prije za 300kn radila foot, plavokosa25 isto za 300, barbara za 500, ove u zumberackoj za 300, mimi i azijatkinja za onak 200, ovo sad je retardirano, da zavod za statistiku mjeri inflaciju na cijenama s plavog oglasnika, ispalo bi da je 70%
 
U konacnici odkad je doso euro, ne isplati se ic na foot, budimo realni, drkaju likovima sa stopalima a naplacuju cijenu ko da ga puše.
Helena je prije za 300kn radila foot, plavokosa25 isto za 300, barbara za 500, ove u zumberackoj za 300, mimi i azijatkinja za onak 200, ovo sad je retardirano, da zavod za statistiku mjeri inflaciju na cijenama s plavog oglasnika, ispalo bi da je 70%
Slažem se. Bio sam samo jednom na footu za preko 50 europskih. I nebi više, iz principa. Može se nać za ispod 50 ako se malo potrudiš
 
Bio sam danas kod one cure ako se nekom da da nađe oglas koji je istekao, ima 3 slike u crnim najlonkama i štiklama i vide se crni nokti……. Plavusa nazire se plava kosa. Uglavnom super foot fetish za 50 eura, drka stopalima, možeš sve šta oćeš lizat i grickat, lokacija je Ferenscica, seks radi za 70 eura, onako pozitivno luda djeluje, isplati se otic na foot akciju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh