Foot fetish

Pozdrav ekipa
Tražim u Zagrebu neku za footfetish,da ima lijepa i njegovana stopala
Za 3 dana putujem iz Njemačke pa bih se malo opustio😉
Hvala za svaki info
 
Bio sam kod Helene na foot fetishu. Cura je ugodna i komunikativna. Cijena je malo veća, 100 eura, po meni nije isplativo na duže staze. Inače radi odličan footjob, worship Itd.. Uzivi se i bude super osjećaj. Netko je komentirao da se uvijek nađe netko ko ce platiti. Jasno, ako je cura dobra, no dugoročno nisam ni ja zainteresiran zbog cijene. Zadovoljan jesam, ali nisam stalan klijent. Eto ukratko. 😄
 
Bio kod cure iz Siska. Mlada dosta rekao bih 25 godina maksimalno. Dogovorio lizanje pice i foot fetis i dogovor ako joj budem oke da cu dobit BJ. Tako da sam dobio i BJ za 80 eura. Zadrzao se oko sat vremena nije gledala na sat
 
  • Like
reagiranja: NFS
Bio kod cure iz Siska. Mlada dosta rekao bih 25 godina maksimalno. Dogovorio lizanje pice i foot fetis i dogovor ako joj budem oke da cu dobit BJ. Tako da sam dobio i BJ za 80 eura. Zadrzao se oko sat vremena nije gledala na sat
Da da, znaci foot fetish 70 eura+ 80 eura blowjob. Malo je to previše, ak sam dobro shvatio cijene.
 
Dal je neko bio u novije vrijeme kod Slatke Mimi na ff? Sada traži 50€, što mi je puno, a i starija je 5 godina. Cure u ovom biznisu brzo propadaju. Mimi je inače malo iznbad prosjeka, lijepa stopala ali pomalo neuredna, ne želi lakirati nokte it.
 
Tko je od vas bio kod cure iz Siska?
Dali ona radi jos foot fetish ili ne?
Imali gdije jos neki oglas ili sta osim maila., Jer taj mail bas i nije nesto, ako je zatrpan
 
Tko je od vas bio kod cure iz Siska?
Dali ona radi jos foot fetish ili ne?
Imali gdije jos neki oglas ili sta osim maila., Jer taj mail bas i nije nesto, ako je zatrpan
Ja sam bio imas moj komentar. Vrijedi posjetit. Mlada cura i stvarno dobra izgleda. Ja sam dogovorio i pusenje uz doplatu al na licu mjesta tek
 
Javljanje putem maila trazi sliku lica ili?
Mene nije trazila sliku, rekao sam joj da sam mlađi. Dogovorio je isao kroz 3 emaila odma sam dobio lokaciju tako da nije bilo tipkanja. Trazila je mozda malo previse doplatu za busenje koje je oke nista posebno. Ali FF je dosta jeftin bio tak da sve u svemu isplati se ako nista mlada i dobroh izgleda za razliku od baba na PO
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh