Erotik djevojka - Mirela

Di trose pare tolike kod nje je ko na kolodvoru kad nema par tisuca eura da napravi zube,sve su to klosarke narkomanke ili kockaju drugog ovbjasnjenja nema
e da to sam baš htio napisati meni ne ide u glavu di ona potroši sve te silne pare, pa ljudi koji imaju prosječnu placu zarade dnevno 60€ a ova to za pola sata cuclanja jaja. ne samo ona nego i ostale
 
Neki dan sam bio prvi put kod Erotik djevojke. Ne znam sta bih rekao u svoju obranu, ali nijednu drugu nissm dobio.
Zenska je simpa, ali ogromna.
Pusi super, valjda zbog zubiju.
Pica uska da covjek ne povjeruje s obzirom na godine i gradju.
Za kraj samo da napomenem.... na telefon je rekla oral bez, a sex obavezno sa i to mi je bilo pozitivno, ali kad sam ju pitao gdje mogu svrsit rekla je di hocu samo ne po kosi. Pitao sam jel mogu po pici i rekla je da mogu i fino se raskrecila, ja sam se iscjedio po njoj i ona je to jos fino protrljala i utrljala. Tamo ju nisam pitao za sex bez jer to ni ne zelim, ali cist info oko svrsavanja.
Ugl, ne bih ponovio nikako,ali mi nije jasno da vise nema normalnih cura osim ovih starih i pretilih
 
Neki dan sam bio prvi put kod Erotik djevojke. Ne znam sta bih rekao u svoju obranu, ali nijednu drugu nissm dobio.
Zenska je simpa, ali ogromna.
Pusi super, valjda zbog zubiju.
Pica uska da covjek ne povjeruje s obzirom na godine i gradju.
Za kraj samo da napomenem.... na telefon je rekla oral bez, a sex obavezno sa i to mi je bilo pozitivno, ali kad sam ju pitao gdje mogu svrsit rekla je di hocu samo ne po kosi. Pitao sam jel mogu po pici i rekla je da mogu i fino se raskrecila, ja sam se iscjedio po njoj i ona je to jos fino protrljala i utrljala. Tamo ju nisam pitao za sex bez jer to ni ne zelim, ali cist info oko svrsavanja.
Ugl, ne bih ponovio nikako,ali mi nije jasno da vise nema normalnih cura osim ovih starih i pretilih
Koja je cijena za pol sata?!
 
Neki dan sam bio prvi put kod Erotik djevojke. Ne znam sta bih rekao u svoju obranu, ali nijednu drugu nissm dobio.
Zenska je simpa, ali ogromna.
Pusi super, valjda zbog zubiju.
Pica uska da covjek ne povjeruje s obzirom na godine i gradju.
Za kraj samo da napomenem.... na telefon je rekla oral bez, a sex obavezno sa i to mi je bilo pozitivno, ali kad sam ju pitao gdje mogu svrsit rekla je di hocu samo ne po kosi. Pitao sam jel mogu po pici i rekla je da mogu i fino se raskrecila, ja sam se iscjedio po njoj i ona je to jos fino protrljala i utrljala. Tamo ju nisam pitao za sex bez jer to ni ne zelim, ali cist info oko svrsavanja.
Ugl, ne bih ponovio nikako,ali mi nije jasno da vise nema normalnih cura osim ovih starih i pretilih
Pod ogromna mislis debelo ogromna ili utegnuto ogromna?
 
Eto bio kod Mirele,sise ,dupe bomba,žena zmaj,odlično puši ,jebe se dobro mjenja poze,pita šta želiš, kad jaše dupe boli glava,a tek sise velike čvrstih bradavica, pristup ,odnos i urednost na nivou.
Svaka pohvala. Za ponoviti definitivno DA.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh