DUBROVAČKO NERETVANSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

To je zato što su cijene tamo na EGE ulupali previše, najjeftinija u Dbk150 EUR za pola sata iz principa ne plaćam. Radije otići u ZG, st, Austriju, Mađarsku, Grčku ili Švapsku po pristupačnim cijenama i sa puno boljim izborom. Nadalje, ko je mlad (ja nažalost nisam) tamo ima odabir i pijanih turistica i slične alternative, tako da ne čudi mali interes za forum.
 
To je zato što su cijene tamo na EGE ulupali previše, najjeftinija u Dbk150 EUR za pola sata iz principa ne plaćam. Radije otići u ZG, st, Austriju, Mađarsku, Grčku ili Švapsku po pristupačnim cijenama i sa puno boljim izborom. Nadalje, ko je mlad (ja nažalost nisam) tamo ima odabir i pijanih turistica i slične alternative, tako da ne čudi mali interes za forum.
Ima i u splitu vise ribe nego u dbk, a opet imaju vise cura na ege nego dbk, i forum gori. Nekad odem poslom u st,decki uvijek imaju barem pet cura za odma preporucit. I ne isplati se cjenkati sa curama jer se neke koje su top nece vratiti. A ima barem 20 vrhunskih riba
 
Ja sam od domaćih akrapa davno odustao, zadnju domaću sam guzio još prije kovida. Zadnjih godina se i EGE pokvario, tamo ima dosta škarta koji se prodaje za previše para. Kako su one digle cijenu tako sam i ja digao kriterije.
 
A ti kriteriji bi bili: max 35 stvarnih godina (što u reklami znači manje od 30), max 60 kg ili max BMI 20, solidan engleski, dobre recenzije, max 100 Eura, isključivo njen apartman. Ako se ne udovoljavaju mojim zahtijevima, ne idem i kraj priče.
 

Danas sam bio kod Camile Brazilke srednjih godina. Prvi dojam jako ugodan od smještaja do nje kao domaćina. Izgleda kao na slikama tipičan brazilski look malo jača sa izraženim oblinama. Oral radi duboko grlo i gleda u oči dok puši što me dodatno napalilo. Sex ugodan ne izbjegava kad ga gurnes do kraja kao neke. Osjećao sam se ugodno cijelo vrijeme i drugi put svršio u dupe. Iskustvo za ponoviti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh