DUBROVAČKO NERETVANSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

To je zato što su cijene tamo na EGE ulupali previše, najjeftinija u Dbk150 EUR za pola sata iz principa ne plaćam. Radije otići u ZG, st, Austriju, Mađarsku, Grčku ili Švapsku po pristupačnim cijenama i sa puno boljim izborom. Nadalje, ko je mlad (ja nažalost nisam) tamo ima odabir i pijanih turistica i slične alternative, tako da ne čudi mali interes za forum.
 
To je zato što su cijene tamo na EGE ulupali previše, najjeftinija u Dbk150 EUR za pola sata iz principa ne plaćam. Radije otići u ZG, st, Austriju, Mađarsku, Grčku ili Švapsku po pristupačnim cijenama i sa puno boljim izborom. Nadalje, ko je mlad (ja nažalost nisam) tamo ima odabir i pijanih turistica i slične alternative, tako da ne čudi mali interes za forum.
Ima i u splitu vise ribe nego u dbk, a opet imaju vise cura na ege nego dbk, i forum gori. Nekad odem poslom u st,decki uvijek imaju barem pet cura za odma preporucit. I ne isplati se cjenkati sa curama jer se neke koje su top nece vratiti. A ima barem 20 vrhunskih riba
 
Ja sam od domaćih akrapa davno odustao, zadnju domaću sam guzio još prije kovida. Zadnjih godina se i EGE pokvario, tamo ima dosta škarta koji se prodaje za previše para. Kako su one digle cijenu tako sam i ja digao kriterije.
 
A ti kriteriji bi bili: max 35 stvarnih godina (što u reklami znači manje od 30), max 60 kg ili max BMI 20, solidan engleski, dobre recenzije, max 100 Eura, isključivo njen apartman. Ako se ne udovoljavaju mojim zahtijevima, ne idem i kraj priče.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh