Dominantna Pusacica - iskustva

  • Začetnik teme Deleted member 5295
  • Datum pokretanja
Javila mi se Dominatnapusacica kaze da je zblokirana i da joj se javite na 0953147339
Bas steta, djevojka je kulturna i draga . Ima profesionalni pristup i odlično izgleda za razliku od mnogih koje su bahate i bezobrazne , vrijedjaju klijente i nisu diskretne , pišu javno o klijentima , neke čak i prijete objavljivanjem slika i osobnih podataka

Dominantna je super cura 👍
 
Bas steta, djevojka je kulturna i draga . Ima profesionalni pristup i odlično izgleda za razliku od mnogih koje su bahate i bezobrazne , vrijedjaju klijente i nisu diskretne , pišu javno o klijentima , neke čak i prijete objavljivanjem slika i osobnih podataka

Dominantna je super cura 👍
Koga ti kruhom, on tebe kamenom
 
Bas steta, djevojka je kulturna i draga . Ima profesionalni pristup i odlično izgleda za razliku od mnogih koje su bahate i bezobrazne , vrijedjaju klijente i nisu diskretne , pišu javno o klijentima , neke čak i prijete objavljivanjem slika i osobnih podataka

Dominantna je super cura 👍
Da ali samo puši nema sexa
 
Bas steta, djevojka je kulturna i draga . Ima profesionalni pristup i odlično izgleda za razliku od mnogih koje su bahate i bezobrazne , vrijedjaju klijente i nisu diskretne , pišu javno o klijentima , neke čak i prijete objavljivanjem slika i osobnih podataka

Dominantna je super cura 👍
Neke bi se mogle malo ugledati u nju koje se bave pusenjem.
Ja kada vidim oglas i kako je napisan bahato i neke granice postavljaju nema sanse da se javim.
 
Sliku lica ili sliku kurca ? Mozda se previse druzi sa poljakicom pa vise ne zeli pusiti nekome ako je ne privlaci
Ne znam s kim se druzi, al nemam obicaj slat svoje fotke curama koje su u ovom poslu. Mislim da je mnogima diskrecija nepoznata rijec. Kamo bi dosli da svakoj curi sa plavog posaljemo svoje fotke? Ono wtf! Ako platim za uslugu, onda ocekujem diskreciju bez previse pitanja... vrlo jednostavno.
 
Ne znam s kim se druzi, al nemam obicaj slat svoje fotke curama koje su u ovom poslu. Mislim da je mnogima diskrecija nepoznata rijec. Kamo bi dosli da svakoj curi sa plavog posaljemo svoje fotke? Ono wtf! Ako platim za uslugu, onda ocekujem diskreciju bez previse pitanja... vrlo jednostavno.
Mene isto trazila sliku a ono ko ga jebe poslao sam i rekla moze pusenje..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh