Dominantna Pusacica - iskustva

  • Začetnik teme Deleted member 5295
  • Datum pokretanja
Pozdrav,
posijetio pusacicu, prostor gajnice, prljava soba, razbacano, lice puno pudera.
Odmah kaze nema diranja lica, kose, nogu, sise moze ali samo malo.
Radi samo oral...bez veze...sto se mene tice nikad vise
Steta 300 krznenih.
Nakon svega se obrise se mokrim maramicama
Moze se doboti na dva broja
097 620 3438 ili 095 314 7339
 
Ja sam došao kod nje, vidio prostor i nju, sjeo 5 min i okret. Svatko tko joj je dopustio da odradi oral ili nedajbože sex ima želudac .
 
Ja sam došao kod nje, vidio prostor i nju, sjeo 5 min i okret. Svatko tko joj je dopustio da odradi oral ili nedajbože sex ima želudac .
istina izgled nije jača strana ali puši i liže pak korektno plus cura je pristojna i na mjestu za razliku od većine kod kojih sam bio koje su bahate i gledaju stalno u mobitel.
 
istina izgled nije jača strana ali puši i liže pak korektno plus cura je pristojna i na mjestu za razliku od većine kod kojih sam bio koje su bahate i gledaju stalno u mobitel.
Izgled, prostor i higijena ispod nule. Da ne znam kako cucla ili liže ne bi joj dozvolio da mi ga dira. Uz to kad sam bio imala je cimera koji je ključao u dnevnoj sobi. Teška katastrofa za mene bar
 
istina izgled nije jača strana ali puši i liže pak korektno plus cura je pristojna i na mjestu za razliku od većine kod kojih sam bio koje su bahate i gledaju stalno u mobitel.
Gledaj, ako je prostor u kojem radi koma sto mislis kakva je ona sama, higijena i dalje.
Za kvalitetu usluge ne mogu, hvala Bogu, ništa napisati.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh