Dominacija

Za ne povjerovat je... Na plavom imaš one dvije stare babe od 60+ i online gluposti. Tu i tamo se pojavi plavokosa, za koju ne znam kakva je, a i nemreš je dobit na telefon. Ege, ima tri ili četiri koje nude femdom, ali nisu prave domine i vjerojatno ne pričaju ni engleski, pa je usluga u najmanju ruku upitna. Fetlife je jebena rupčaga. findom, fejk profili, online, samo u paru s dečkom... Maltretina je okej žena, ali je isto starija i nije mi fizički napeta. Onda imate onu dominustelu, moraš se pretplatit na onlyfans... Vrijedi jedino možda pokušati sa missmillions, kyria_L, ali ne znam koliko je lagano doći do njih i jesu li kvalitetne, osim što su zgodne i mlađe. LadyGriffin ili ZagrebLady, možda... U Sloveniji je druga priča... Znam da mi je MissBlackCherry napisala, kad je bila ovdje, da je seansa od dva sata 150 eura, s tim da je mlada, zgodna, profi, s opremom. Ovdje plaćaš 200-250, za tko zna što s tko zna kim :ROFLMAO:
Ne znam kakva je ona plava sa p. Oglasnika u blizini kvatrica samo opet nije prava domina
 
Za ne povjerovat je... Na plavom imaš one dvije stare babe od 60+ i online gluposti. Tu i tamo se pojavi plavokosa, za koju ne znam kakva je, a i nemreš je dobit na telefon. Ege, ima tri ili četiri koje nude femdom, ali nisu prave domine i vjerojatno ne pričaju ni engleski, pa je usluga u najmanju ruku upitna. Fetlife je jebena rupčaga. findom, fejk profili, online, samo u paru s dečkom... Maltretina je okej žena, ali je isto starija i nije mi fizički napeta. Onda imate onu dominustelu, moraš se pretplatit na onlyfans... Vrijedi jedino možda pokušati sa missmillions, kyria_L, ali ne znam koliko je lagano doći do njih i jesu li kvalitetne, osim što su zgodne i mlađe. LadyGriffin ili ZagrebLady, možda... U Sloveniji je druga priča... Znam da mi je MissBlackCherry napisala, kad je bila ovdje, da je seansa od dva sata 150 eura, s tim da je mlada, zgodna, profi, s opremom. Ovdje plaćaš 200-250, za tko zna što s tko zna kim :ROFLMAO:
Potpis ko kuća!
Mislim da je ZGLady fejk, same slike nogu i štikli, niti jedna sa subom ili gornji dio tijela. Thnx za ovu Griffin, možda bude nešto od nje.
Slovenija je za nas SF.
 
Kakva je ova MaltreTina jesi bio sa njom?
S pozitivne strane, stvarno je normalna ženska. Cijena je isto pristojna (150 za dva sata). Ima i nešto opreme. S negativne strane, nema svoj prostor. Također, ja sam mlad i dosta površan; pola kinka mi je da mi se domina čini nedostižno, a Tina je za mene stara ženska prosječnog izgleda, pa mi to nije to... Nekima može biti dobra, meni je meh...
 
Ja sam bio kod jedne, fino izgleda ali jako striktna..Radi po Dalmaciju, Herci, pa ode vanka..Samo ako ste real mazohisti , submisivni, moze u p.p.
 
Par ljudi je ovdje reklo da je fejk, da uzima tuđe slike... Problem je kaj ne znam reversat image s feta. Ženska se ne nalazi uživo, radi isključivo online findom, što je veliki red flag, spojeno s tim da je ženska sa slika nerealno dobra. Pa si ti misli :unsure:
Pogledaj na fetu profil -EvilGoddess
S tog profila je skinuta vecina slika koje ivydiamond koristi
 
Posto sam dobia puno upita I dosadno mi je pisati, broj od Dominatrix je njemacki , zbog lakog blokiranja..00491779246408..Slatka, striktna , naravno da naplacuje, jedino nema fiksni smjestaj a I odlazi za deset dana u USA...Naravno ima opremi..Znaci samo Dalmacija, Herca...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh