Dominacija

Već duže vrijeme imam želju okušat se u svijetu dominacije...nad muškarcima. Posebno mi je zanimljiva ideja "strap on"..... Trebao bi mi netko tko ima više iskustva da na njemu isprobam ;) Zainteresirani? Savjeti?
Ako nisi još naletila na pravog za dominaciju, možemo dogovoriti. Imam nešto iskustva. Možemo zajedno otkrivati draži tog svijeta. Pusa.
 
Jel bio itko u Rijeci kod DominatrixPain? Ima 1-2 oglasa na netu. Ja sam poslao mail, dogovorio se, ali sam saznao u zadnji tren da moram na poslovni put i jbg...
 
Bok ljudi,

Relativno sam nov u svemu ovome i još sam u fazi "njuškanja" oko toga kako, kada i kome se javiti vezano uz dominaciju itd. E sada, nigdje nisam vidio nikakve podatke o okvirnim cijenama seansa kod pravih domina. Iako mi je jasno da to ovisi o mnogo faktora, da svaka ima svoju računicu i da moram biti spreman izdvojiti više nego za normalnu uslugu s plavog oglasnika (pogotovo zato što sam subordiniran u tom odnosu itd.) toliko me ipak zanima nekakav cjenovni okvir s kojim mogu računati.
Stoga, ako bi mi netko mogao dati neku informaciju oko toga, bio bih jako zahvalan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh