Da li vam se desilo da vam se ne diže?

Još jedna riđokosa. Mmmm ... da mi je biti umjesto ovog djeteta:

images
 
Kako to da vas to toliko napaljuje, kao neka sigurnost majke ili?
Svi smo mastali kad smo bili klinci ja vjerujem barem 99% nas da ce nam doci neki milf jednom i pouciti nas prvim koracima u sexu, medju njima je i prvi puta vidjeti sise uzivo, opipati ih i pomaziti, a zatim i to da te ona primi za glavu i privije te njezno uz njih da ih i okusis.
 
Svi smo mastali kad smo bili klinci ja vjerujem barem 99% nas da ce nam doci neki milf jednom i pouciti nas prvim koracima u sexu, medju njima je i prvi puta vidjeti sise uzivo, opipati ih i pomaziti, a zatim i to da te ona primi za glavu i privije te njezno uz njih da ih i okusis.
Eh da to je jedan od moja 3 neostvarena dječačka sna. Prvi je taj. Drugi da vozim neku bjesnu jurilicu npr Buggati i 3. Da novu čekam ko Haugh Hefner lijepo okružen sa Playboy zečicama u grudnjaku i gaćicama a sto se mene tiče mogu bit i bez grudnjaka i gaćica 😁
 
Jel vam se ikad desilo da vam se nije mogao dici?
E galebe moj ja ima iskustvo, bio lip dan odlucia ja ic vanka ,ubia se dobrim vinom i reko vicer stigla reko sebi Sime u djir :) zva sve zivo i nezivo taxi me vozia po gradu, dosa jednoj maloj ,poca plesat s njom ,donia i buket cvica ja njoj sve lipo, pa me udrilo na ples bilo lipa caga sve ,uneredia se da zaboravia sexat a prosla ura, i otisa ca ima i gorih stvari lipi moj eto ka moj lud um :)sta sam bia, sta sam radia eto plesa sam as ti uma, ne brini dignut ce se on sve u glavi lipi :)
 
posljednja izmjena:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh